Nemusíte luxusní bazén mít abyste se v něm mohli koupat

Nemusíte luxusní bazén mít abyste se v něm mohli koupat

Bazény, vydáno 31. 08. 2011

Léto je v plném proudu a slunné počasí přímo vybízí k plavání a jiným vodním radovánkám. Zeměpisná poloha naší zemi odepírá výhody, jaké mají přímořské státy a i když máme přehrady, jezera a rybníky, představa soukromého bazénu hlodá asi v každém z nás. Proč se ale nejdříve nevykoupat v těch nejluxusnějších bazénech světa? Alespoň budete mít inspiraci, jaký bude ten váš!

Rostlina dne

Bambus

Bambus

Bambus je souhrnný název pro několik rodů stálezelených dřevnatých trav. Největší druhy dorůstají výšky až 40 metrů....

Zájemci o koupi bazénu ale i ti, kdo už jej mají, dnes již požadují stále více komfortu a neustále rostou i nároky na vybavenost bazénů nejmodernějšími technologiemi.

Věci jako masážní funkce, ovládání síly a směru proudu, inteligentní čisticí technika a třeba písková či solární filtrace jsou v současnosti považovány za naprostou samozřejmost.Jaký je luxusní bazén?
Abychom mohli bazén označit za exkluzivní nebo luxusní, musí splňovat určitá kritéria, jako například originální a propracovaný design, stejně jako technologickou i konstrukční preciznost. 

Velká fotogalerie - přemýšlíte o  bazénu? Inspirujte se
bazény inspirace fotogalerie

Velmi populární jsou například filtrační schodiště doplněná o výtlačné ventilátory s různým výkonem. Díky nim získáte možnost volit  mezi funkcemi vířivého programu.

Vrcholová kvalita drahých, nadstandardních materiálů a samozřejmě také neustále rostoucí cena – i to patří mezi charakteristiky bazénů, spadajících do vysoce luxusní kategorie. O tom, že výše ceny nemá prakticky žádné hranice, svědčí třeba na zakázku vyrobené, extravagantní i avantgardní bazény celebrit a boháčů.V super-exkluzivních bazénech se můžete koupat i vy
Je to skutečně tak, nemusíte hledat ropný vrt, který by vám přinesl nesmírné bohatství jen kvůli onomu jedinečnému zážitku - koupání, plavání a “cachtání” v bazénech snů.

Kvalitou, maximálním komfortem provozu i doplňkových služeb a zamozřejmě i originálním designem svých bazénů jsou proslulé především hotely, wellness centra a obecně většina institucí zaměřených na rekreaci a turismus. Pokud si tedy  vyberete tu správnou dovolenou můžete se vykoupat třeba i bazénu ze zlata, když na to přijde.Mezi mnoha špičkovými hotely i cenově výhodnými penziony s bezpočtem typů venkovních, krytých i vířivých bazénů si rozhodně vyberete na Cestuj.cz.

Text: Lucie Sýkorová
Foto: vickiemorrow.com, asiatraveltips.com, balivillaworldwide.com, ban-suriyan-chandra.com, solmarrentals.com, bookafloridavilla.com, contemporist.com,diamondluxurypools.smcflorida.com, elitepoolandspa.net, nicedecors.com, blog.luxuryproperty.com, cdn.homedit.com, aquascapespoolsandspas.com, alwaysbluepools.net, gotsplash.com, architecturaldigest.com


Doporučujeme

Sezóna zahradních krbů nekončí!

Sezóna zahradních krbů nekončí!

Zahradní krby jsou nevyčerpatelné téma. Na jaře, v létě, na podzim, dokonce i v zimě si u venkovního krbu užijete pohodu a vychutnáte nepopsatelné kouzlo praskajícího ohně pod širým nebem. Již dávno neplatí, že zahradní krb...

Související články

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo nekomentoval. Buďte první.

Vložit komentář
Nejste přihlášen/a, proto opište kód, který vidíte na obrázku níže. Přihlaste se zde.
captcha