Hravé a inspirující zahradní fontány

Hravé a inspirující zahradní fontány

Zahradní inspirace, vydáno 10. 08. 2015

Vodní prvek dodá veselou a svěží atmosféru každé zahradě. Příjemný zvuk tekoucí vody připomíná velké přírodní úkazy jako vodopády či vodní zdi. Hravé fontány můžete mít i u vás doma.

Rostlina dne

Máta peprná

Máta peprná

Tato rostlina je vytrvalá bylina s dřevnatým stonkem. Máta peprná je kříženec máty vodní a máty klasnaté nebo máty...

 

Ať už vsadíte na elegantní klasiku, omšelé detaily či gejzíry ve stylu zen, všechny dodají působivé kouzlo i tomu nejobyčejnějšímu místu. Harmonizace venkovního prostoru dosáhnete například pomocí přepouštěcích misek, květin či různých symbolů. Nechte se inspirovat v naší fotogalerii.

 

Foto: pinterest.com, digsdigs.com
Martina Gillichová

 


Doporučujeme

Sezóna zahradních krbů nekončí!

Sezóna zahradních krbů nekončí!

Zahradní krby jsou nevyčerpatelné téma. Na jaře, v létě, na podzim, dokonce i v zimě si u venkovního krbu užijete pohodu a vychutnáte nepopsatelné kouzlo praskajícího ohně pod širým nebem. Již dávno neplatí, že zahradní krb...

Související články

Komentáře ke článku

08. 02. 2016 Reagovat
Marie Kaderova: Dobry den chci se prosim zeptat kde se da koupit fontanka c.19. Dekuji Marie.
08. 02. 2016 Reagovat
Marie Kaderova: Dobry den chci se prosim zeptat kde se da koupit fontanka c.19. Dekuji Marie.
01. 11. 2015 Reagovat
Jana: Pěkná inspirace :) Nevíte jestli, případně kde se dá sehnat 19.? Zatím nejpodobnější jsem našla tuhle http://www.stavbamix.cz/zahradni-kasna-fontana-se-dvema-drevenymi-vedry.html . Děkuji
15. 09. 2015 Reagovat
Isabela: Hezký den, děkuji za krásné ukázky. Líbí se mi různé druhy fontán. Třeba tahle: https://www.google.cz/search?q=font%C3%A1na+%C4%8Dl%C3%A1nek&biw=1920&bih=943&source=lnms&tbm=isch&tbs=qdr:y&sa=X&ved=0CAYQ_AUoATgKahUKEwiQgITMg_nHAhVHtRQKHYHID5Q#tbs=qdr:y&tbm=isch&q=font%C3%A1na+&imgrc=qGrtV3Pr7ejaPM%3A. Tu si dovedu představit u nás na pergole :). Také jsem našla tuhle: http://www.kovian.cz/cz/E-shop-1/Fontana-siroka-H-860-x-L-425-x-W-340-mm.html?cur=1&listtype=searchfulltext&searchparamfull=font%C3%A1na. Je vcelku zajímavá, co na ni říkáte? :)

Vložit komentář
Nejste přihlášen/a, proto opište kód, který vidíte na obrázku níže. Přihlaste se zde.
captcha