Nafukovací zahradní vířivka – můžete ji mít

Nafukovací zahradní vířivka – můžete ji mít

Zahradní inspirace, vydáno 25. 08. 2010

Horká bublající voda, sklenka dobrého vína, noc plná hvězd nad hlavou, to je idylka pozdního letního večera. Jak si ji užít? Pořiďte si zahradní vířivku – nafukovací.

Rostlina dne

Orchidej

Orchidej

Tyto vytrvalé byliny rozdělujeme na geofyty - rostoucí v půdě, nebo epifyty - rostoucí v korunách stromů. Podle nároků na...
Jistě namítnete, že běžná vířivka zabírá na zahradě místo, stejně jako bazén a obírá vás celé léto o drahocenný prostor. Nafukovací zahradní vířivka má však obrovskou výhodu. Můžete ji vytáhnout, jen když se vám bude chtít a zase vyfouknout a schovat, když budete pořádat garden party.
Nafukovací vířivka se vyrábí z materiálů, které se používají při výrobě raftů.  Je pevný, odolný a vydrží zátěž až 1300 kilogramů. Vnější plášť je tvořen vzduchovými komorami  a mikrotryskami, které zaručí váš příjemný zážitek.
Když si vířivku přinesete domů, během deseti minut ji můžete mít připravenu k nafouknutí a následně napuštění vodou. Pokud ji budete používat občas a vždy ji po použití sklidíte, pak nepotřebujete žádnou chemii, která by udržovala vodu čistou po mnoho dní. Plánujete-li si ji nechat na zahradě delší čas, je doporučeno použít speciální  chemickou směs do bazénů.

Nafukovací zahradní vířivka – můžete ji mít
Většina nafukovacích vířivek se prodává i s ohřevnou jednotkou. Doporučuje se horkou vodu napustit a pak udržovat teplotu zapnutím ohřevu. Pokud vířivku napustíte studenou vodou, máte před sebou dlouhé čekání, protože se ohřeje přibližně o  jeden stupeň za hodinu. Doporučená teplota vody je 40 stupňů Celsia. Nafukovací vířivky se vyrábějí pro  2, 4 až 6 osob a pokud udržujete přijatelnou teplotu vody jsou vhodné i pro děti.

Nafukovací vířivka je určitě příjemný doplněk vaší zahrady. Je to luxus, který je dostupný a který si zasloužíte. Vzhledem k tomu, že se s ní dá lehko manipulovat, není důležité, jak velkou zahradu máte.

Sabrina Harisová
Foto: ukoutdoortoys.co.uk, picclick.com, ifitshipitshere.blogspot.com

Doporučujeme

Sezóna zahradních krbů nekončí!

Sezóna zahradních krbů nekončí!

Zahradní krby jsou nevyčerpatelné téma. Na jaře, v létě, na podzim, dokonce i v zimě si u venkovního krbu užijete pohodu a vychutnáte nepopsatelné kouzlo praskajícího ohně pod širým nebem. Již dávno neplatí, že zahradní krb...

Související články

Komentáře ke článku

26. 07. 2013 Reagovat
Dominik Hladký: Je sice hezké, že to tu ukazujete ale cenu jsem raději nenapíšete. Příliš drahé, že ano?

Vložit komentář
Nejste přihlášen/a, proto opište kód, který vidíte na obrázku níže. Přihlaste se zde.
captcha