Nemusíte luxusní bazén mít abyste se v něm mohli koupat

Nemusíte luxusní bazén mít abyste se v něm mohli koupat

Bazény, vydáno 31. 08. 2011

Léto je v plném proudu a slunné počasí přímo vybízí k plavání a jiným vodním radovánkám. Zeměpisná poloha naší zemi odepírá výhody, jaké mají přímořské státy a i když máme přehrady, jezera a rybníky, představa soukromého bazénu hlodá asi v každém z nás. Proč se ale nejdříve nevykoupat v těch nejluxusnějších bazénech světa? Alespoň budete mít inspiraci, jaký bude ten váš!

Rostlina dne

Pařížská kopretina

Pařížská kopretina

Květy Pařížské kopretiny jsou obvykle bílé, žluté nebo růžové a na rostlinách objevují od června do září. Typické jsou...

Zájemci o koupi bazénu ale i ti, kdo už jej mají, dnes již požadují stále více komfortu a neustále rostou i nároky na vybavenost bazénů nejmodernějšími technologiemi.

Věci jako masážní funkce, ovládání síly a směru proudu, inteligentní čisticí technika a třeba písková či solární filtrace jsou v současnosti považovány za naprostou samozřejmost.Jaký je luxusní bazén?
Abychom mohli bazén označit za exkluzivní nebo luxusní, musí splňovat určitá kritéria, jako například originální a propracovaný design, stejně jako technologickou i konstrukční preciznost. 

Velká fotogalerie - přemýšlíte o  bazénu? Inspirujte se
bazény inspirace fotogalerie

Velmi populární jsou například filtrační schodiště doplněná o výtlačné ventilátory s různým výkonem. Díky nim získáte možnost volit  mezi funkcemi vířivého programu.

Vrcholová kvalita drahých, nadstandardních materiálů a samozřejmě také neustále rostoucí cena – i to patří mezi charakteristiky bazénů, spadajících do vysoce luxusní kategorie. O tom, že výše ceny nemá prakticky žádné hranice, svědčí třeba na zakázku vyrobené, extravagantní i avantgardní bazény celebrit a boháčů.V super-exkluzivních bazénech se můžete koupat i vy
Je to skutečně tak, nemusíte hledat ropný vrt, který by vám přinesl nesmírné bohatství jen kvůli onomu jedinečnému zážitku - koupání, plavání a “cachtání” v bazénech snů.

Kvalitou, maximálním komfortem provozu i doplňkových služeb a zamozřejmě i originálním designem svých bazénů jsou proslulé především hotely, wellness centra a obecně většina institucí zaměřených na rekreaci a turismus. Pokud si tedy  vyberete tu správnou dovolenou můžete se vykoupat třeba i bazénu ze zlata, když na to přijde.Mezi mnoha špičkovými hotely i cenově výhodnými penziony s bezpočtem typů venkovních, krytých i vířivých bazénů si rozhodně vyberete na Cestuj.cz.

Text: Lucie Sýkorová
Foto: vickiemorrow.com, asiatraveltips.com, balivillaworldwide.com, ban-suriyan-chandra.com, solmarrentals.com, bookafloridavilla.com, contemporist.com,diamondluxurypools.smcflorida.com, elitepoolandspa.net, nicedecors.com, blog.luxuryproperty.com, cdn.homedit.com, aquascapespoolsandspas.com, alwaysbluepools.net, gotsplash.com, architecturaldigest.com


Doporučujeme

Sezóna zahradních krbů nekončí!

Sezóna zahradních krbů nekončí!

Zahradní krby jsou nevyčerpatelné téma. Na jaře, v létě, na podzim, dokonce i v zimě si u venkovního krbu užijete pohodu a vychutnáte nepopsatelné kouzlo praskajícího ohně pod širým nebem. Již dávno neplatí, že zahradní krb...

Související články

Komentáře ke článku

17. 06. 2018 Reagovat
Radek: Já mám rád svoje pohodlí a komfort, proto jsem si pořídil na zahradu konkrétně tento venkovní bazén: https://www.albixon.cz/sety-quattro/ , který jsem si následně ještě nechal zastřešit a jsem takto maximálně spokojený ;-) Nemám rád hotely, spíš jezdíme do penzionů, kde většinou bazén nebývá, z toho důvodu ho mám na své zahradě ;-)

Vložit komentář
Nejste přihlášen/a, proto opište kód, který vidíte na obrázku níže. Přihlaste se zde.
captcha