shutterstock_131937623-352x198.jpg

Chaty a zahradní domky – chtěli byste je také?

Zahradní domek

Chatky a zahradní domky jsou jednoznačně uzpůsobeny účelu a ekonomickým možnostem. Jejich konstrukce je většinou jednoduchá, rámová a opláštěná velkoplošným materiálem. Podle záměru použití mohou být všechny typy konstrukčních systémů domků buď zateplené anebo nikoli. Dnešní trh...

Diskuze

8 komentářů

  ilona ceaoi

  mam zájem o vás casopis Magazín zahrad.Prosim o zaslaní časopisu .na adresu ILONA CEAOI ,VĚTRNÁ 916/2,ČESKÉ BUDĚJOVICE 370012-PŘEDEM DĚKUJI

  Václav

  Co já považuji za zajímavé, tak to jsou domky, které kombinují praktickou část na uklízení nářadí a zastřešený prostor, kde si mohou hrát děti nebo můžete sedět. Takové prodávají například na https://www.domky-delta.cz/zahradni-domky/ Třeba vám poslouží jako inspirace.

  Helena

  Díky za článek 🙂 Chatu jsme si zrovna minulý rok koupili a už od jara ji předěláváme tak, aby se v ní dalo pobývat celý rok, protože je na takovém místě, že se tam dá užívat jak zimy, tak i léta 🙂 Hlavní věc, kterou jsme řešili teď na jaře, bylo zateplení. Konkrétně se nám nejvíc zalíbila foukaná tepelná izolace, kterou jsme si nechali udělat od http://www.tepelna-izolace.com/ 🙂 Rozhodně doporučuji, samotnou mě překvapilo, jak rychle to měli hotové.

  Markus

  Zahradní domek na zahradě mám, ale bohužel teď slouží spíš jako takové skladiště. Hodně místa tam zabírají například staré pneumatiky, protože jsem minulý rok kupoval na auto obě sady nové z https://www.pneuok.cz/ Asi bych se jich měl konečně nějak zbavit. Možná z nich udělám na zahradě nějaké květináče nebo něco podobného.

  Pavlína

  My máme malou chatu v Krkonoších a jsem za ni ráda. Bydlíme v Praze, tak máme alespoň kam z města utéct. Jezdíme tam celý rok, protože je tam pořád krásně 🙂 Letos to tam bylo fajn i v zimě. Od letošní zimy tam je na topení ekvitermní regulace, kterou manžel objednal z https://eshop.afriso.cz/ekvitermni-regulace/c-154 a ovládá ji přes svůj telefon, takže vždy než jsme vyjeli, tak ji zapnul a ona sepnula topení, takže jsme pokaždé přijeli do vyhřáté chalupy, což bylo mnohem příjemnější.

  Libor

  Právě po chatě jsme dlouho toužili a letos se nám tento sen konečně splnil. Podařilo se nám najít čerstvě zrekonstruovanou chatu za rozumné peníze tady nedaleko od nás. Už jsme tam byli několikrát a je tam překrásně. Je ale pravda, že by si zasloužila trochu lépe vybavit. Chybí nám tam například povlečení. Manželce už se podařilo nějaké najít tady https://www.kvalitex.cz/chaty-a-chalupy/ Už je objednané, tak až tam pojedeme příště, tak ho vezmeme s sebou.

  Valounek

  Taková chata nebo chalupa by se mně taky líbila. Holt si to teď ale nemůžeme dovolit. 🙁 Ale úplně to vidím… Koupíme chatu, u ní malá zahrádka, manžel si koupí nějaké turistické vybavení a budeme pravidelně vyrážet na pěší tůry po kopečkách. Líbily by se mi třeba takové Beskydy. 🙂

  J
  Jaroslava Žabová

  Já jsem si pořídila chatu ještě před covidovou pandemií, a to bylo veliké štěstí. Tak jsem měla kde trávit čas a nemusela být zavřená v městském bytě. Nedávno mě neustále bolely záda, a tak jsem si koupila novou matraci zde, která mě překvapila svojí kvalitou a já každé ráno vstávám odpočatá a bez bolesti zad.

Zpět na článek

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa zahradničení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním Vaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@magazinzahrada.cz

TOPlist