Dětské hřiště na zahradu

Jaká je realita - děti dnes umí bezpečně ovládat své tablety, počítače, mobilní telefony, ale neumí vylézt na žebřík nebo udělat kotrmelec. Virtuální svět se jim stal východiskem pro vše. Pobyt venku, pohyb a jakákoliv fyzická zátěž je jim přítěží a v podstatě je ruší od jejich světa.
hriste_shutterstock_145183057-1100x618.jpg Zdroj: shutterstock.com

Jak z toho ven – upoutat jejich pozornost na jiné aktivity. Nechcete-li vozit dítě 3 krát týdně někam na cvičení, což je časově velmi náročné, pořiďte si zahradní dětské hřiště. To je navrženo a konstruováno tak, aby děti vybízelo k pohybové aktivitě, šikovnosti a zdatnosti, samozřejmě při zachování maximální bezpečnosti. Sám to vidím u našich vnuček. Po týdnu zvládaly všechny atrakce, které na hřišti jsou-žebřík, lezecká stěna, provazový žebřík, šplhací lano a vymýšlejí věci, nad kterými zůstává rozum stát. Lze pozorovat nebetyčný rozdíl, přijdou-li za nimi kamarádi, kteří na hřišti nikdy nebyli.

Samozřejmě nelze očekávat, že děti budou na hřišti od rána do večera, to možná prvních pár dnů, ale k jejich pohybovému rozvoji stačí půlhodina denně.  Zahradní hřiště rozvíjí i socializaci dětí. Přijdou za nimi kamarádi, se kterými si hrají, vymýšlejí nové hry a jinou zábavu.

V neposlední řadě je hřiště i pěkným estetickým doplňkem zahrady, při troše opatrnosti se na něm protáhnou i dospělí.

Hřiště jsou vyráběna z kvalitního dřeva-podle přání smrkového, modřínového nebo dubového, kromě obnovy nátěru a občasného dotažení šroubových spojů nevyžadují žádnou zásadní údržbu. Nejčastěji jsou dodávána formou předmontované stavebnice, vlastní montáž pak trvá cca 1 hodinu.

 

Doprava na místo je samozřejmou součástí dodávky a je zahrnuta v ceně výrobku.

Fotografie svých realizací laskavě poskytla firma Palis Plzeň. Více informací naleznete zde: http://www.palis.cz/detska-hriste

 

Komerční prezentace

20.4.2015 8:45

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa zahradničení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním Vaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@magazinzahrada.cz

TOPlist