[Ukončeno] Dopřejte si pestrobarevný podzim v zahradě! Vyhrajte vouchery na nákup od Lumigreen za 1300 Kč!

SKONČENO Kvalitní rostliny, semena i doplňky do zahrady - jednoduše vše potřebné pro váš domácí kousek ráje najdete na největším internetovém obchodě s rostlinami lumigreen.cz!
lumi-1100x618px_02-1-1100x618.jpg Zdroj: Lumigreen

Lumigreen to jsou rostliny, které si zamilujete. Skvělé barvy, chutě, vůně a kopec vitamínů. Lumigreen je největší internetový prodejce s rostlinami na Slovensku a v Česku s dlouholetou tradicí. A jelikož jsou všichni srdcem zahradníci, mají pro vás širokou nabídku zahradnických potřeb, rostlin, semínek i sazenic. Lumigreen na trhu působí více než jedno desetiletí a o všechny rostliny pečuje s láskou. Všechny rostliny jsou během sezony čerstvé a doručovány kurýrem, do 48 hodin u vás doma!

Lumigreen je rodinná firma, založená na tradicích a hodnotách jejích majitelů. Majitelé Gažiovi začali budovat svou lásku k přírodě v roce 2006, kdy se, zatím jako partneři, začali věnovat pěstování jako hobby. O pár let později, už jako manželský pár, založili internetový e-shop Lumigreen na Slovensku a pak i v Česku.

Jelikož jsou milovníky přírody, zakládají si na udržitelnosti a ekologickém přístupu k pěstování i balení svých produktů.

Lumigreen.cz jsou srdcem zahradníci. Rádi a ochotně poradí svým zákazníkům a stejně rádi pro ně připravují množství instruktážních pěstitelských videí, ve kterých vám poradí, jak docílit dokonalou zahradu svých snů.

 

Inspirujte se ve videích připravených zkušenými zahradníky z Lumigreen.cz na jejich YouTube-ovém kanálu.

A spolu se společností Lumigreen jsme pro vás připravili na tento týden skvělou soutěž. Čtyři z vás získají voucher v hodnotě 1300 Kč na nákup okrasných a ovocných rostlin.

Co proto musíte udělat? Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu toho pověstného štěstí při losování.

Soutěžit můžete od 13. do 19. září.

Nápovědu hledejte na www.lumigreen.cz

Hodně štěstí!

Výherci:

Alexandra Zemanová
Pavel Vejvoda
Štěpán Kopřiva
Jitka Spalová

Zúčastnit se mohou pouze registrovaní a přihlášení uživatelé. Abychom vás v případě výhry mohli kontaktovat, potřebujeme váš platný email. Proto se přihlaste nebo zaregistrujte.


Přihlášení


Registrace

Přečtěte si a seznamte se prosím s informací, jak probíhá zpracování osobních údajů:

Správcem Vašich osobních údajů je společnost Magazin zahrada, s. r. o. se sídlem Bělehradská 299/132, 120 00 Praha 2, IČ: 07718314, zapsaná v OR vedeném C 306232 u Městského soudu v Praze(dále jen „Správce“). Vaše osobní údaje budou zpracovávány v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) – dále jen „Nařízení“ – a dalšími obecně závaznými právními předpisy.

Za účelem registrace budeme zpracovávat Váš e-mail, abychom Vám zabezpečili bezproblémové využívaní služeb našeho webového portálu.

Ve svém profilu máte možnost nám kdykoliv volně sdělit následující údaje:

* Identifikační údaje (jméno, příjmení)

Vyplněním a zasláním těchto údajů prostřednictvím elektronické služby nám udělíte svůj souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů. Svůj souhlas kdykoliv jednoduše odvoláte smazáním příslušných údajů ve svém profilu.

Účelem zpracování je poskytování elektronické služby v podobě zřízení účtu na serveru Magazinzahrada.cz, který Vám umožní pohodlnější využívaní služeb webového portálu a zapojení se do soutěží provozovaných na našem portálu. Elektronická služba v podobě zřízení účtu je poskytována bezplatně na neomezenou dobu s tím, že máte možnost kdykoliv a bez udání důvodu svůj účet zrušit zasláním písemné žádosti na info@magazinzahrada.cz. Dalšími účely zpracování jsou zlepšení kvality poskytovaných služeb a zvýšení bezpečnosti poskytovaných služeb.

Doba zpracování osobních údajů: po dobu registrace Vašeho účtu a po dobu tří let od jeho skončení. V případě, že udělíte souhlas se zasíláním obchodních sdělení, bude Správce dále zpracovávat Vaše osobní údaje za účelem zasílání obchodních sdělení po dobu tří let od udělení souhlasu.

Dále bychom Vás chtěli informovat, že zpracování osobních údajů pro účely přímého marketingu lze považovat za zpracování prováděné z důvodu oprávněného zájmu správce. Společnost Magazín zahrada, s. r. o má tedy možnost zasílat Vám na e-mail, i bez Vašeho souhlasu, informace o nových funkcionalitách webového portálu. Zasílání těchto informací můžete kdykoli odmítnout, a to kliknutím na příslušný výslovný odkaz v nabídce.

Vaše osobní údaje nebudou předávány žádným třetím osobám s výjimkou

* IT specialistů, zajišťujícím provoz webu magazinzahrada.cz, marketingové analýzy a e-mailing

Kontaktní údaje Správce:

adresa: Bělehradská 299/132

e-mail: info@magazinzahrada.cz

V případě jakýchkoli dotazů v oblasti ochrany osobních údajů nás přímo kontaktujte na emailové adrese: gdpr@magazinzahrada.cz

Osobní údaje budou zpracovávány podle jejich povahy manuálně a/nebo automatizovaně.

Ve vztahu ke zpracování Vašich osobní údajů společností Magazín zahrada, s. r. o.  bychom Vás dále chtěli informovat o Vašich následujících právech: právo požadovat přístup ke svým osobním údajům; právo požadovat opravu svých osobních údajů; právo požadovat výmaz svých osobních údajů; právo na omezení zpracování Vašich osobních údajů; právo na přenositelnost Vašich osobních údajů; právo vznést námitku; právo podat stížnost u dozorového orgánu – Úřadu pro ochranu osobních údajů. 

Soutěž již skončila.

Přejít na probíhající soutěže

17.9.2021 12:05

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa zahradničení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním Vaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@magazinzahrada.cz

TOPlist