FELCO – nůžky na celý život

Dobré zahradní nůžky nejsou pouhým spotřebním zbožím, nýbrž spolehlivým nářadím na celý život. Výdrž nůžek a budoucí finanční úsporu přitom neurčuje nikdo jiný než samotný uživatel. Nejste-li zastáncem plýtvání penězi za obměnu opět a znovu poškozených nůžek, věnujte důkladnou péči již samotnému výběru kvalitního nástroje.

FELCO originál od roku 1945

Zeptáte-li se profesionálních uživatelů z řad vinařů a sadařů, po jakých nůžkách se nikdy nebojí sáhnout, věřte, že jméno značky FELCO zde padne. Důkazem kvalit je také fakt, že nůžky FELCO patří mezi nejvíce kopírované produkty na trhu. Vzhled švýcarských nůžek si berou mnozí výrobci jako inspiraci. Designovou podobou však tyto kopie končí a kvalita zůstává zastrčena v pozadí.

Doživotní záruka a hliníkové rukojeti

„Stejné jsem koupila loni na tržišti a zlomila se rukojeť.“ Není rukojeť jako rukojeť. Hliník je úžasný, lehký a odolný materiál. Hliníkové rukojeti nůžek FELCO jsou vykované pod obrovským tlakem, což zajišťuje jejich mimořádnou odolnost na rozdíl od rukojetí, které jsou pouhými měkkými odlitky. Jako důkaz kvality poskytuje FELCO na kované rukojeti nůžek doživotní záruku.

Náhradní díly

Ostří, protiostří, pružina, potahy na rukojeť… Rozebereme-li nůžky FELCO, získáme stavebnici, na které lze snadno a kdykoliv vyměnit jakoukoliv opotřebenou součástku. Nástroj tak nikdy nevyhazujete kvůli nedostupnému dílu.

Ochrana ruky uživatele

Nůžky jsou prostředek. Ten skutečný nástroj, jehož zdraví je nutno dlouhodobě chránit, je lidská ruka. Levák by neměl stříhat s nůžkami pro praváka, žena s malou dlaní by neměla brát do ruky nadměrně velké nůžky a už vůbec byste neměli pracovat s nůžkami, které nejsou opatřené gumovými dorazy pro tlumení při dostřihu.

Vybírejte nůžky na míru své ruce

Každá dlaň je originál, čemuž odpovídá také široká nabídka nůžek FELCO. Jste-li žena, oceníte nejspíše model pro menší ruku FELCO 6. Jako muž využijete model FELCO 2 či FELCO 8. Muži leváci mají vyhrazený model FELCO 9 a ženy levačky FELCO 16. Kompletní nabídku modelů FELCO si prohlédněte v e-shopu společnosti OSLAVAN, a.s., která je výhradním importérem nářadí FELCO pro Českou republiku.

27.2.2019 12:24| autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa zahradničení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním Vaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@magazinzahrada.cz

TOPlist