Sezóna zahradních krbů nekončí!

Sezóna zahradních krbů nekončí!

Grily a krby, vydáno 31. 08. 2015

Zahradní krby jsou nevyčerpatelné téma. Na jaře, v létě, na podzim, dokonce i v zimě si u venkovního krbu užijete pohodu a vychutnáte nepopsatelné kouzlo praskajícího ohně pod širým nebem. Již dávno neplatí, že zahradní krb je výsadou pouze přepychově pěstěných zahrad a načančaných vil. Už vůbec neplatí, že zahradní krby jsou velkou rozdělávkou vyžadující řemeslníky a týden dovolené. Stavebnicový systém krbu, při drobné dávce zručnosti a běžné fyzické zdatnosti, zvládne skutečně každý.

Příjemným zpestřením nabídky zahradních krbů jsou výrobky původem z pecí kladenského Zeolitu. Tyto šamotové cihly jsou a budou zárukou kvality. Zeolit Kladno pálí již od roku 1897, jeho výrobky mají neomezenou životnost a vysokou odolnost proti povětrnostním vlivům, nejsou nijak chemicky upravované. Jedná se o zcela přírodní materiál. Výpal při teplotách 1350°C zaručuje vysoké hygienické požadavky a ekologičnost. Tradice a zkušenosti z výroby, které se v Zeolitu dědí z generace na generaci, jsou a budou zárukou prvotřídní jakosti. Krby mají klasickou stavebnicovou konstrukci, jednoduchý rustikální design, který splyne s každým typem zahrady a okolní flórou a poctivý materiál.Neoddiskutovatelným plusem, který opět svědčí o letech zkušeností Zeolitu, jsou naprosto precizní stavební návody. V popisu stavby jsou použity kromě podrobných pokynů skutečně reálné fotografie jednotlivých pracovních kroků, což je oproti často používaným perokresbám doslova pomoc shůry. V případě nouze nejvyšší je v návodu uvedeno i poradenské telefonní číslo. Stavbu by měl průměrně zručný kutil s jedním pomocníkem zvládnout v průběhu 2 - 3 dnů s celkovou dobou trvání 12-15 hodin.

Poradenský telefon: 312 685 050, zeolit@zeolit.cz
www.zeolit.cz


Související články

Komentáře ke článku

18. 08. 2018 Reagovat
Jan Bratan: Poraďte mi prosím jestli si z tohoto sortimentu https://www.levnekrby.cz/stavebni-material/ najdu vše potřebné k postavení svého vlastního krbu.
04. 09. 2017 Reagovat
Miiina: No, tak firma Zeolit Kladno je od 1. 4. 2016 v likvidaci... :-/
19. 03. 2017 Reagovat
Hana: Dobrý den, my také delší dobu váhali, jaký gril koupit a hlavně odkud. Nakonec jsme se rozhodli pro tento elektrický gril http://www.grilykrby.cz/products/gril-weber-q-1400-stand-dark-grey// a jsme spokojeni. Vše jak má být.
15. 03. 2017 Reagovat
peanis: ahoj :DDDDDDDDDDDDDDD
18. 08. 2016 Reagovat
Pepa: tak já vám teda nevím co s tím krbem mám udělat :/ jestli to vůbec má ještě smysl a cenu teď pořizovat :/
12. 08. 2016 Reagovat
Jirka 8: Ahoj, všiml jsem si, že zde je psáno moc hezky o grilování. Tak pokud admin dovolí, tak bych přidal pár řádek svých zkušeností a odkaz na http://www.ceskalitina.cz S rodinou grilujeme spousty let a prošel jsem si grilováním na běžném drátěném roštu, litinovém děrovaném roštu, lávovém kameni a nakonec i na žulovém kameni. Bohužel ani s kameny jsem nebyl spokojený. Dlouhá akumulační doba a krátká životnost mě přiměla k tomu, abych hledal dál. Nakonec jsem našel litinový tál s vroubky české výroby. Máme malé děti co mají díky bohu rádi maso, tak vše píšu jen z vlastní zkušenosti. Mám dnes obdelníkový litinový tál s vroubky na ohniště a kruhový litinový tál do kotlíkového grilu. Bohužel s každým otevřením plechového poklopu uteklo teplo a maso se přestalo grilovat. S litinovým tálem, který je naakumulovaný při otevření poklopu teplota masa neklesne. Vesele tancuje na rozpáleném tálu dál :-) . Navíc tál má okraj vysoký cca 5 mm a nedovolí tuku a šťávě z masa odkapávat do grilu. Tedy tady můžeme absolutně mluvit o ZDRAVÉM GRILOVÁNÍ bez KARCINOGENŮ, které se propaguje. Vlastnosti tálu se častým používáním zlepšují, nepraská, dobře se čistí.
10. 08. 2016 Reagovat
Luboš: já jsem před měsícem si domů na zahradu pořídil krb a děcka, to jste neviděli jaká to je nádhera a jak je to super :) vřele doporučuji pro všechny kteří se ještě rozhodují jestli si něco takového pořídit domů :)
22. 07. 2016 Reagovat
Pepa: vím že je to investice do budoucna... proto to chci udělat, a taky se o to tak moc zajímám abych pak neudělal hloupost ;) pročítal jsem na internetu a jsem přesvědčený že krb chci do zahrady, jen nevím kde a jaký pořídit
26. 07. 2016 Reagovat
Alex: správně, nic se nesmí uspěchat a taky je potřeba si pořádně přeměřit zahradu abys pak si nekoupil moc velký krb na zahradu a neměl si ho kam dát ;) jinak pokročil si nějak v hledání informací, krbu?
05. 08. 2016 Reagovat
Pepa: tak nějaké krby jse už našel, jen teda nevím pro který z nich se má rozhodnout a který teda mám zakoupit abych aspoň stihl nějakou letní grilovačku a tak :D
20. 07. 2016 Reagovat
Alex: Pepo je to investice do budoucna takový zahradní krb, proto je potřeba si pořádně rozmyslet který si koupíš ;) tak se pokoukni na netu po nějakých informacích a rozmýšlej a moc rád ti pomůžu
19. 07. 2016 Reagovat
Pepa: přemýšlím o tom, že bych k nám domů na zahradu pořídil nějaký ten krb, ale vůbec se v tom nevyznám, tak by mi byla každá rada dobrá, myslíte že mi může někdo z vás poradit a ponmoci? díky moc Pepa
17. 04. 2016 Reagovat
Emil Vintr: Mám zájem o stavbu krb s udírnou. Děkuji Vintr
28. 03. 2016 Reagovat
Hanus: Tenhle "rustikální" styl se mi moc líbí, trošku jsem brousila a třeba úplně špatná není ani trošku designovější varianta, viz http://www.flamen.cz/cz/produkty-rozcestnik/designove-zahradni-krby/ :)
26. 12. 2015 Reagovat
Mara: Moc pěkné krby. Taky jsme přemýšleli nad výrobou vlastního, ale nakonec jsme jej koupili na http://www.krby.cz/ a jsme spokojení.

Vložit komentář
Nejste přihlášen/a, proto opište kód, který vidíte na obrázku níže. Přihlaste se zde.
captcha