Jak vánočně vyzdobit zahradu

Zahrada jako člověk žije svým životem, jak se tedy připravit na nadcházející čas Vánoc. Dopřejme i své zahradě vánoční šat, dnes už není nebezpečné vyzdobit díky specializovaným obchodům s bezpečnými světelnými systémy venkovní prostranství domů a zahrad. Obliba roste u solárního a bateriového osvětlení, se kterými snadno nazdobíte nejodlehlejší kouty a místa bez zdroje elektrické energie.

Nejdříve je dobré si ujasnit představy a případně s pomocí odborníků se pustit do uskutečňování svých záměrů. Pro výzdobu exteriéru je dobré vyhledat specializovanou prodejnu či obchod, aby světelné systémy určené pro venkovní výzdoby opravdu odpovídaly požadovaným normám, jako je třeba venkovní krytí IP 44. Vyzdobit dům či zahradu lze několika způsoby, ale k nejoblíbenějším patří světelné řetězy, krápníky, záclony, sítě a další motivy. Dnes už i řada běžných majitelů domu hledá vánoční dekoraci ve 3D; jako např. nejčastěji andělé, sněhuláky, koule apod.

Pro začátek si ujasněme barevné provedení: led studená barva, teple bílá barva, různé barvy,  multicolor, bicolor a duál, který je novinkou letošního roku (led studená dioda se pravidelně střídá s teple bílou led diodou).

Profesionální systém vánočního venkovního osvětlení EASY FIX osvětlení decoLED nabízí propojitelnost mezi jednotlivými systémy, takže jako stavebnici lze výzdobu rozšiřovat a doplňovat. Systém Hobby Line, jak u říká název řady, umožňuje profesionální výzdobu pro běžného spotřebitele v dostačujících bezpečnostních normách a za ekonomicky příznivějších podmínek. Mezi vyhledávané systémy patří právě solární a bateriové osvětlení s časovačem. Oblíbené jsou i světelné sítě na keře a pergoly.

Kromě tradičního vánočního osvětlení stromku lze využít osvětlení k dekoraci pergol, vstupů, altánků, teras či jen prostě dekoraci ve 3D, jako jsou andělé či radost nejmenším jistě přinese sněhulák či medvěd a sob. Výhodou této dekorace je vysoká bezpečnost z důvodu použití transformátoru na 12 či 24 V, tudíž se nemusí obávat rodiče ani majitelé domácích mazlíčků v případě prokousnutí, ačkoli dnešní normy již přikazují majitelům domů ochranu proudovým chráničem.

Dopřejte vaší zahradě slavnostní šat, který dotvoří osobitý výraz vašeho domu a okolí.

Komerční prezentace

30.11.2015 1:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa zahradničení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním Vaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@magazinzahrada.cz

TOPlist