K markýzám nyní topení zdarma!

Tuto sezónu se nevyplácí čekat s pořízením markýz až do jara. Když si je totiž pořídíte nyní, můžete k nim získat topení zdarma. Kromě toho máte jedinečnou možnost využít slevových akcí, které se vztahují i na japonské stěny.
markyza_shutterstock_761631865-1100x618.jpg Zdroj: shutterstock.com

​Posezení bez starostí

Přední český prodejce stínící techniky, žaluzií, markýz, rolet, japonských stěn a dalších prvků, Rolrols připravil velmi zajímavou akci. Pokud si nyní objednáte libovolnou markýzu v hodnotě nad 30.000 Kč (bez DPH a montáže), dostanete k ní zdarma topení HLW IP-55 v celkové hodnotě 5.210 Kč. Jedná se o infračervený tepelný zářič, který je mimořádně odolný vůči povětrnostním vlivům, a proto vhodný jako topidlo i osvětlení pod venkovní markýzy. Infračervené topné těleso High Light Technology svým uživatelům přináší celou řadu výhod. Na rozdíl od jiných typů venkovních topení vyzařuje tlumené světlo a vytváří tak pohodovou atmosféru. Mezi další přednosti patří vysoká účinnost, stejně jako fakt, že hřeje hned po zapnutí. Nespornou výhodu představují jeho nízké provozní náklady, které jsou ve srovnání např. s plynovými topnými tělesy třetinové. Topení HLW IP-55 lze připevnit ke stropu, slunečníku i k markýze.
Kromě toho, že je bezpečný, tichý, čistý, s nízkou hmotností, a takřka bezúdržbový, oceníte jeho kompaktní provedení a dokonalý design. Nečekejte na jaro a zkrášlete si svůj dům markýzami ještě letos! Na www.rolrols.cz si můžete vybrat celkem z 18 typů konstrukcí a 260 různých barevných odstínů. A díky svému novému venkovnímu topení si můžete dovolit posedět na terase také v chladnějším počasí.

Nakupujte ve správný čas

Hodnotný dárek k markýzám není jedinou letošní akcí, kterou firma Rolrols pro své zákazníky připravila. Zajímavá akční nabídka se vztahuje také na japonské posuvné stěny, velmi módní prvek, který se používá k zastínění oken, stejně jako k elegantnímu rozčlenění interiéru. Pokud si některou z nich zakoupíte (velmi praktické jsou především japonské posuvné stěny z látek, které můžete přát), obdržíte dárkový poukaz na slevu v hodnotě 10% z utracené částky. Pro ilustraci uvádíme malý příklad. Když si pořídíte japonskou posuvnou stěnu v hodnotě 20.000 Kč, získáte poukaz na slevu ve výši 2.000 Kč, který můžete v budoucnu použít na zakoupení zboží nebo využití služeb firmy Rolrols. Jak vidíte, nákup v ten pravý čas se vyplatí! Nalistujte tedy webové stránky www.rolrols.cz a zvelebte své bydlení.

Firma Rolrols Vám také nabízí rolety, žaluzie, japonské posuvné stěny a oblíbené látkové rolety.

27.1.2011 8:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa zahradničení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním Vaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@magazinzahrada.cz

TOPlist