Když nemáte zahradu

Pro každého zahrada znamená něco jiného. Pro některé místo, kde odpočívají, pro druhé záhony obsypané zeleninou a květy. Někdo touží po nekonečných metrech zelené trávy a jinému stačí kousíček u domu právě tak velký, aby se pohodlně vešel stůl s židlemi.
shutterstock_1065384212-1100x618.jpgCelá galerie 7 Zdroj: shutterstock.com

I přesto, že mnozí zahradu nemají, touží si domů přinést trochu přírody. Ti, kdo mají terasy a balkony, je rádi zdobí keři a truhlíky plnými barevných květin. A právě pro ty, byla uspořádána v Americe  inspirativní výstava. Inspirativní v tom smyslu, že některé rostliny byly mnohdy vsazeny do nádob, které nepatřily k těm, které běžně pro sázení volíte. Pojďte se s námi podívat a možná i vy se necháte trochu inspirovat.

Nejčastěji byly vyhledávány vertikální zahrady, protože je možné je mít jak v interiéru, tak i okolo oken zvenku na domě. Je velmi jednoduché o ni pečovat, zvlášť, když zvolíte nenáročné rostliny.

Také se  potěšte pohledem na balkonové minizahrady, které si můžete velmi jednoduše vytvořit sami.

Máte také minizahrádku? Pošlete nám její fotografii na redakce(zavináč)magazinzahrada.cz. Pět nejhezčích odměníme!

Sabrina Harisová

2.4.2015 10:56

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa zahradničení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním Vaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@magazinzahrada.cz

TOPlist