Meta skladovací technika slaví 22 let

Milí zákazníci a obchodní partneři, V roce 2022 slaví společnost Meta skladovací technika s.r.o. důležité výročí. V tomto roce je to právě 22 let kdy společnost vznikla a začala působit na českém trhu a na Slovensku. Zpočátku jako malé obchodní zastoupení mateřské firmy, později jako jeden ze dvou výrobních závodů celé Meta Group.
meta_30_01_cmyk_1-1100x618.jpg Zdroj: META skladovací technika

Když se ohlédnu zpět tak vidím všechny důležité milníky, které se za uplynulých 22 let v historii naší společnosti staly. Asi nejdůležitější byl rok 2004, kdy jsme převedli do Českých Budějovic část výroby a výrobního programu z jednoho z výrobních závodů v Německu a začali, kromě prostého prodeje regálů, část našich regálů taky vyrábět. Byl to odvážný krok, ale jak se ukázalo, i přes počáteční těžkosti, krok správným směrem. Dalším milníkem pak je určitě otevření prodejních kanceláří naší společnosti na Slovensku (2014) a v Maďarsku (2018). Obě dvě pobočky se velmi dobře etablovaly a slouží ke spokojenosti našich zákazníků v uvedených zemích. Dále nesmím opomenout postavení nové továrny v Českých Budějovicích. Projekt, který byl završen jejím slavnostním otevřením v roce 2015 (ano, v roce 2020, právě před 5 lety) umožnil naší společnosti nebývalý rozvoj a podílí se velkou měrou na tom, že jsme se stali dodavateli námi vyráběných produktů nejen pro celou Evropu, ale i pro naši pobočku v USA. V mé rekapitulaci nesmím zapomenout na nové produkty, které jsme začali v Českých Budějovicích v uplynulých 20 letech vyrábět a na rozsáhlé investice do strojového parku, které nám tuto výrobu umožnily a hlavně nám zabezpečily kvalitu, na kterou jste od nás zvyklí. Mezi nejzajímavější produkty patří: ocelové konstrukce na míru, policovékonzolové regály.

Za uplynulých 20 let jsme já i moji spolupracovníci ušli velký kus cesty. Nebylo to vždy jednoduché, ale měli jsme před sebou jasný cíl – spokojenost Vás, našich zákazníků.

Ke každým narozeninám patří dárky. My jsme to letos trochu otočili a kromě jiného, jsme pro Vás jako dárek k našim 22. narozeninám připravili tento zbrusu nový katalog skladovací techniky. Oproti staršímu katalogu zde najdete množství novinek jako například ocelové konstrukce, policovékonzolové regály, ale i zajímavých řešení ve skladech našich zákazníků. Když budete naším katalogem listovat uvidíte, že i nadále držíme trend – obsloužit Vás naše zákazníky z většiny pouze našimi vlastními produkty. Ať jsou již vyráběny v mateřské firmě v Arnsbergu, a nebo v našem výrobním závodu v Českých Budějovicích. Všechny produkty, tak, jak jste zvyklí, mají vysokou kvalitu a užitnou hodnotu.

Přeji Vám, abyste v našem katalogu našli ty produkty, které právě hledáte a třeba i inspirativní logistické řešení pro Váš sklad.

Váš Svatopluk Hloušek

https://www.meta-online.com/cz/produkty/regaly-ocelove-konstrukce/policovy-regal

https://www.meta-online.com/cz/produkty/regaly-ocelove-konstrukce/konzolove-regaly

 

14.9.2022 11:10| autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa zahradničení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním Vaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@magazinzahrada.cz

TOPlist