Miniaturní bazény k domu do zahrady

Léto se blíží a vy asi začínáte pracovat na své zahradě nebo dvorku za domem. Zahrada ani dvorek nemusí být ale jen místem tvrdé práce s rýčem, zaléváním a okopáváním brambor. Stejně tak ze své zahrady můžete vytvořit krásné relaxační místo, které vám přinese chvíle klidu a uvolnění.
shutterstock_429297454-1100x618.jpgCelá galerie 26 Zdroj: shutterstock.com

 

Zahrada není jen o tvrdé práci

Zahrada není jen o tvrdé práci, zahrádkář může být i bohém. Relax a uvolnění může přinést miniaturní bazének u vašeho domu nebo v zahradě. Jít se svlažit do vlastního bazénu v průběhu horkých letních dní je radost a potěšení. Zároveň si ale zahradu nezhyzdíte obří modrou dírou v zemi, ale naopak jí dodáte originální výraz a ozvláštnění. Přátelé budou chtít dělat letní grill party jen u vás, protože máte ten rozkošný malý moderní bazén. K miniaturnímu bazénu dodáte pár pohodlných, nejlépe dřevěných lehátek, která zakryjete slunečníkem, a výsledek v podobě spousty úžasně strávených chvil je zaručen. Až vás klid a pohoda pro změnu omrzí, můžete se vrátit ke klasické práci zahrádkáře a osadit okolí bazénu příjemnou zelení.

Kam se obrátit

Mezi nejznámější firmy, které i vám mohou přijet nainstalovat váš nový bazén, patří: Albixon a.s., Mountfield, Marimex, Heissner.  Oslovíte-li některou z těchto firem, můžete si objednat svůj bazén na míru.

Text: Zuzana Bohdalová

18.4.2015 4:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa zahradničení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním Vaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@magazinzahrada.cz

TOPlist