Nafukovací zahradní vířivka – můžete ji mít

Horká bublající voda, sklenka dobrého vína, noc plná hvězd nad hlavou, to je idylka pozdního letního večera. Jak si ji užít? Pořiďte si zahradní vířivku – nafukovací.
nafukovaci-zahradni-virivka-1100x618.jpg Zdroj: shutterstock.com

Jistě namítnete, že běžná vířivka zabírá na zahradě místo, stejně jako bazén a obírá vás celé léto o drahocenný prostor. Nafukovací zahradní vířivka má však obrovskou výhodu. Můžete ji vytáhnout, jen když se vám bude chtít a zase vyfouknout a schovat, když budete pořádat garden party.
Nafukovací vířivka se vyrábí z materiálů, které se používají při výrobě raftů.  Je pevný, odolný a vydrží zátěž až 1300 kilogramů. Vnější plášť je tvořen vzduchovými komorami  a mikrotryskami, které zaručí váš příjemný zážitek.
Když si vířivku přinesete domů, během deseti minut ji můžete mít připravenu k nafouknutí a následně napuštění vodou. Pokud ji budete používat občas a vždy ji po použití sklidíte, pak nepotřebujete žádnou chemii, která by udržovala vodu čistou po mnoho dní. Plánujete-li si ji nechat na zahradě delší čas, je doporučeno použít speciální  chemickou směs do bazénů.

Většina nafukovacích vířivek se prodává i s ohřevnou jednotkou. Doporučuje se horkou vodu napustit a pak udržovat teplotu zapnutím ohřevu. Pokud vířivku napustíte studenou vodou, máte před sebou dlouhé čekání, protože se ohřeje přibližně o  jeden stupeň za hodinu. Doporučená teplota vody je 40 stupňů Celsia. Nafukovací vířivky se vyrábějí pro  2, 4 až 6 osob a pokud udržujete přijatelnou teplotu vody jsou vhodné i pro děti.

Nafukovací vířivka je určitě příjemný doplněk vaší zahrady. Je to luxus, který je dostupný a který si zasloužíte. Vzhledem k tomu, že se s ní dá lehko manipulovat, není důležité, jak velkou zahradu máte.

Sabrina Harisová

25.8.2010 5:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa zahradničení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním Vaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@magazinzahrada.cz

TOPlist