Nejkrásnější zahrady – inspirace pro vás

Stejně jako vy i my se smutkem a slzou v oku vzpomínáme na léto a moc se netěšíme na mráz, bláto a to ostatní, co k té otravné zimě patří. Co nám ale dokáže zvednout náladu je pohled na krásné zahrady.
shutterstock_320965514-1100x618.jpgCelá galerie 14 Zdroj: shutterstock.com

Vzhledem k tomu, že nejsme lakomí, podělíme se s vámi o fotografie nádherných zahrad, které jsme zahlédli při cestování po internetu. Nahlédněte do naší fotogalerie, kde se pokochejte úchvatnými obrázky z celého světa. Možná, že i když se vaše zahrada zatím podobá tankodromu, protože jste právě dostavěli a na její přípravu nebyl čas, najdete si na obrázcích inspiraci. Alespoň si podobu své nové zahrady můžete v klidu promyslet a příští rok, vybaveni informacemi začít.

Abyste nic nezanedbali, určitě si přečtěte náš seriál, který mapoval veškeré zahradní práce od A do Z. První díl se jmenuje  Velký zahradní seriál – zahrada krok za krokem. Dozvíte se, jaká půda je vhodná pro určité rostliny, jak si naplánovat zahradu nebo zajímavosti o okrasných keřích.

Pokud ale zahradu máte, pak si určitě přečtěte, na co všechno byste neměli zapomenout v článku Říjen v zahradě. Máte-li po ruce fotografie vaší rozkvetlé pýchy (samozřejmě z léta), pak nám je určitě pošlete. Mohou se totiž objevit v našem magazínu jako wallpaper kalendáře.

Sabrina Harisová

22.10.2012 4:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa zahradničení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním Vaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@magazinzahrada.cz

TOPlist