Nevšední (designové) květináče, které splní všechna vaše přání

Představte si květináč, jehož barevnost můžete zvolit pouhým kliknutím. Květináč, který se na požádání promění v lampu nebo jiný funkční doplněk. Který díky jeho stálobarevnosti a mrazuvzdornosti nezaskočí žádný rozmar počasí. A který poskytne rostlinám takovou péči, že se o ně skoro nemusíte starat. Víte, že takový skutečně existuje?
kvetinace-1100x618.jpg Zdroj: Popout

Stačí jen kliknutí  
Ptáte se, jak je možné, volit barevnost květinové nádoby pouhým kliknutím? Pokud nalistujete příslušnou webovou stránku, tak celkem snadno. Vzhled designových květináčů z kolekce COLORS určujete sami volbou z barevného menu. Na výběr přitom máte (z kombinace dvou barev a celkem 13 odstínů) kombinace dvou barev z nabídky 13-ti odstínů. A zvolit můžete také tvar a provedení. Od jednoduchých nádob, až po zajímavé dekorativní prvky, jako je třeba samozavlažovací květináč-lavička.

Den a noc
Že není možné, aby se květináč změnil v lampu? Ale ano, je. Multifunkční designové květináče to dokážou. Záleží jen na vás, zda si budete přát pouhou lampu, svítící stolek, anebo jiný úložný prostor. Vnitřek květináče včetně jeho výsadby lze totiž nasvítit úspornou zářivkou nebo LED světly. Ve dne elegantní nádoba na rostliny se změní v dekorativní osvětlení, jakmile se setmí.

Květináč, který nic nezaskočí
Co nás na variabilních květináčích COLORS dále zaujalo, to byla jejich stálobarevnost a mrazuvzdornost, pročež je nezaskočí žádný rozmar počasí. Designové květináče COLORS odolávají podmínkám od -65°do +85°C. Díky tomu jsou vhodné pro interiérové i exteriérové použití.

Pro rostliny to nejlepší
Estetické přednosti designových květinových nádob samozřejmě nejsou na úkor blaha rostlin. Naopak. Květináče otevřených tvarů OPEN a SQUARE svým obyvatelkám poskytují neobyčejně velkorysý prostor pro substrát (až 425 l). Dvojí stěna nádob přináší termickou ochranu kořenům a místo pro rezervu vody. Z toho ostatně plynou výhody i pro samotné pěstitele. Luxusní samozavlažovací designové květináče z kolekce COLORS poskytnou rostlinám takovou péči, že se o ně skoro nemusíte starat.

Na veletrhu květináče zazářily
Není tedy divu, že multifunkční designové květináče nemohly chybět ani na letošním veletrhu FOR INTERIOR v Praze, kde zazářily svými překrásnými barvami. Univerzální bílá, optimistická oranžová, nevšední anýzová či lagunová, atraktivní červená a malinová, všechny s možností nasvícení vzbudily neobyčejný zájem. Co návštěvníci nejvíce ocenili, to byla nekonečná variabilita použití. Neméně velký obdiv si vysloužila neobyčejná pevnost materiálu v kombinaci s velmi nízkou hmotností. A samozřejmě také vícefunkčnost.

Pro potěšení nejen sobě 
Dopřejte také vy ten nejkrásnější domov svým rostlinám a svému domovu ty nejkrásnější designové doplňky! Že provozujete restauraci, hotel, anebo jiný podnik? Designové květináče COLORS vám pomohou vytvořit atmosféru, kam se budou vaši hosté vždy rádi vracet.

Více na www.floravil.cz

Komerční prezentace

22.10.2012 9:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa zahradničení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním Vaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@magazinzahrada.cz

TOPlist