Nízké zastřešení bazénu jsou současný trend

Bazény se na českých zahradách natrvalo zabydlely. Možnost osvěžit na vlastní zahradě patří už ke standardu většiny nových rodinných domů. Stále více lidí si bazény chce užít nejen v létě, ale po co nejdelší dobu, tedy od jara až do podzimních měsíců. Pokud si chcete sezónu koupání prodloužit až na 7 měsíců, pořiďte si zastřešení bazénu od českého výrobce – firmy Alupo. Zastřešení ochrání bazén před vnějšími vlivy, včetně nepříznivého počasí.
titulka-1100x618.jpg Zdroj: Alupo

Proč právě zastřešení?

Vedle stabilnější teploty vody vyřeší zastřešení i další bazénové problémy. Ochrání bazén před prachem, listím a dalšími nečistotami. Méně nečistot znamená snazší údržbu a tím i delší životnost bazénu. Nebude se také muset obávat, že vám malé děti do bazénu v nestřeženém okamžiku spadnou. Nezastřešené bazény ostatně mohou být rizikem i pro vozíčkáře, nebo seniory. Střecha ochrání váš bazén také před nevítanou návštěvou domácích zvířat i třeba ptáků nebo kočky od sousedů.

Trendem jsou nízké zastřešení

Alupo reaguje na rostoucí poptávku po moderním nízkém zastřešení bazénu. Ta jsou cenově výhodnější a bazén ochrání stejně dobře jako vyšší typy. Alupo nabízí jak standardizované zastřešení, tak atypické varianty.

Konstrukce zastřešení se vyrábí z profilů slitiny hliníku, které jsou dostatečně pevné a přitom lehké. Jak konstrukce, tak výplň vyrobená z polykarbonátu jsou nabízeny v různých barevných provedeních, kterou si může zákazník vybrat podle a sladit tak s okolním vybavením.

Různé řešení

Alupo nabízí nízká zastřešení bezkolejnicového, dvoukolejnicové i atypické přesně podle přání zákazníka. Kvalitní design, množství barev i typů zastřešení vám dávají jistotu, že ochránit můžete jakýkoli bazén, včetně kruhového, aniž by to jakkoliv rušivě ovlivnilo vzhled zahrady, či domu.

Více informací najdete na www.alupo.cz, kde vám rádi poradí nejvhodnější řešení pro váš bazén a nezávazně vytvoří cenovou nabídku.

2.9.2020 2:13| autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa zahradničení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním Vaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@magazinzahrada.cz

TOPlist