Objevte originální prvky zahradní architektury

Jaro už klepe na dveře, a to je nejvyšší čas připravit zahradu na novou sezónu. Pokud chcete, aby to Vaší okrasné zahradě mimořádně slušelo, pořiďte si zahradní doplňky, které jen tak někdo nemá. Víme, kde vyberete takové, které dokážou proměnit vaši zahradu v učiněné umělecké dílo.
kvetinace-green-colors-1100x618.jpg Zdroj: shutterstock.com

Vše pro krásnou zahradu  

Obyčejné květináče, zahradní nábytek a další potřeby na zahradu koupíte v mnoha obchodech a hobby marketech. Pokud však chcete pojmout svou zahradu jako krásné umělecké dílo, jistě Vás bude zajímat, kde pořídíte netradiční zahradní doplňky a prvky zahradní architektury.

Inspiraci jsme našli na stránkách www.floravil.cz, kde nás ohromila bohatá nabídka originálních a praktických květináčů v moderním francouzském designu, které jsou vhodné jak do exteriéru, tak do interiéru, dále samozavlažovací truhlíky, nádoby pro stromky, rostlinné sochy, kvetoucí věže, kvetoucí sloupy, mobilní rostlinné pyramidy, květinové stěny,  vertikální zahrádky a mnoho dalších prvků, které dodají zahradě neodolatelné kouzlo.

Novinky, které nás zaujaly

Mezi novinky, které nás nejvíce zaujaly, patří mobilní záhony a umělé kameny. Mobilní záhon si můžete sestavit z praktických modulů L-WALL, které představují ekologickou a pohledově příjemnou alternativu betonu. Kdo si potrpí na zajímavé prvky zahradní architektury, ten jistě ocení ekologickou imitaci balvanu s půvabným názvem Magic Stone. Magic Stone je sympatický nejen svým zajímavým vzhledem (vybrat si můžete z mnoha vzhledů povrchů, jako je například pálená hlína, pískovec, anebo čedič) ale také nízkou hmotností, která usnadňuje manipulaci.

Dokonalý komfort pro vaše rostliny

Krásně barevné designové květináče Green City přinášejí rostlinám i jejich majitelům dokonalý komfort. Díky dvojité stěně nádob je zajištěna termická ochrana kořenů, která společně s velkým prostorem na vodu výrazně snižuje potřebu časté zálivky. Další výhodou je rovněž velkorysý prostor pro substrát. Všechny nádoby se pyšní zárukou 10 let na vysokou nárazuodolnost, stálost barvy i tvaru v extrémních teplotních podmínkách od  -65° do 85°C.

Pozvánka na jarní veletrh

Pokud hledáte více inspirace pro vaši krásnou zahradu, nezapomeňte navštívit letošní ročník veletrhu FOR GARDEN, který se koná od 22. do 25. března v Pražském veletržním areálu Letňany. Kvalitní výrobky a šikovné nápady společnosti FLORAVIL s.r.o. zde samozřejmě nebudou chybět.

Komerční prezentace

5.3.2012 2:50

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa zahradničení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním Vaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@magazinzahrada.cz

TOPlist