Osobitá zahrada – inspirace pro vás

I když je pravda, že trávíme více času za počítačem než zahradě, my této zdánlivé nevýhody využíváme a přinášíme vám výběr těch nejzajímavějších zahradních doplňků, které se nám líbí. Naši fotogalerii budete milovat.
shutterstock_384426322-1100x618.jpgCelá galerie 6 Zdroj: shutterstock.com

Čím oddělíte svou zahradu od ostatních ve vašem okolí? Možná namítnete, že plot je logická alternativa. To ano. Ale čím jí vytvoříte jedinečnou tvář? Tím, že do ní dáte kus sebe. Teď ale nemyslíme nekonečné hodiny, které věnujete její péči.

Zahrada je vlastně rozšíření obytné plochy. Proto k její výzdobě můžete takto přistupovat. Pokud máte doma, na půdě nebo ve sklepě věci, které nepoužíváte, ale je vám příliš líto je vyhodit, osázejte je a  vystavte si je na zahradu. Na našich fotografiích uvidíte, že se starý cedník, rozbitá židle nebo oblíbená konvička na čaj může stát krásným a jedinečným květináčem.

Nezapomínejte také na sošky, které jste možná dostali k minulým Vánocům. Není nic jednoduššího než je vložit do středu velkého kulatého květináče a okolo dát buď mech nebo trávy. Pak přidejte starý osázený džber, pekáček nebo vanu a máte rustikální zahradu jedna báseň. Nebojte se experimentovat, protože zahradu netvoří jen rostliny, ale i zdánlivé maličkosti, které dotvářejí její tvář a propůjčují jí neopakovatelnou atmosféru.

Co by to ale bylo za atmosféru, bez originálního  zahradního osvětlení? Lampičky si můžete vyrobit z použitých sklenic na okurky nebo si můžete koupit malé lucerničky.

Pokud máte na zahradě zajímavý květináč, nebo jiný doplněk, který nikdo nemá, určitě nám jeho fotografii pošlete do redakce. Napíšeme o vás.

Sabrina Harisová

11.7.2013 4:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa zahradničení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním Vaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@magazinzahrada.cz

TOPlist