Posuňte své pěstitelské úspěchy o úroveň výš

Podle čeho vybíráte pomocníky pro péči o svou zahradu? Spoustu zkušených i nezkušených zahradnic sází na léty prověřený KRISTALON. Není divu, když opravdu funguje. Můžeme se v pěstitelských úspěších posunout ještě dál? Zkuste spojit účinky Kristalonu a Vitality Komplexu.

Muškát není rajče

Kromě vhodného umístění, dostatku světla, vody, správné péče a pravidelného přihnojování zkuste použít Vitality Komplex, který je právem přezdívaný „živou vodou“. Chová se jako urychlovač hnojení, se kterým bude vaše úroda prostě k sežrání.

Od muškátů chceme, aby rychle vyrostly, byly ve výborné kondici, bohatě nakvetly a dělaly nám radost po celé léto na rázem nejkrásnějších oknech v ulici.

U rajčat a paprik zase toužíme po zdravých a silných rostlinách, netrpělivě očekáváme první květy, které postupně vyzrají ve velké, šťavnaté a sladké plody, kterými se budeme před známými pyšnit v čerstvém domácím salátku.

Střídáním Kristalonu a Vitality Komplexu v týdenním intervalu toho dosáhnete.

Zázračný obsah „živé vody“

V čem tkví síla Vitality Komplexu? V tajemství přírodních procesů. Vitality Komplex je výluh z vermikompostu, který produkují výkonné kalifornské žížaly. Kompost má vysoký podíl humusových látek, které rostlině doslova roztáhnou cévy, a tím se urychlí proces příjmu živin. V ideálních podmínkách mohou muškáty nakvést až o 40 % více.

Teď vás možná napadne, co když bude špatné počasí nebo rostlinu napadnou mšice. Vitality Komplex má další skvělou vlastnost – zvyšuje odolnost rostlin vůči stresům. Posiluje obranyschopnost při napadení škůdcem, zmírňuje následky ledabylé péče v podobě přelití, nezalití, apod.

Osudové setkání a úroda je k sežrání

A tak, když se spojí účinky nejoblíbenějšího českého hnojiva a příprav

ku na bázi přírodních procesů, výsledky se dostaví. Minerální krystalické hnojivo s vyváženým poměrem živin a stopových prvků zajistí rostlině zdravý růst a bohaté kvetení. A žížalí voda umocní jeho efekt.

Ne každý domácí pěstitel je ale botanik, aby věděl, co která rostlina potřebuje. Proto si dnes můžeme vybrat ze širokého sortimentu hnojiv na konkrétní druh, podle období nebo způsobu použití.  Stejně tak jednoduše si můžete nakombinovat i tuto dvojici – na muškáty, zeleninu i pokojové rostliny.

Hnojivo od českého výrobce

Oba zmíněné výrobky pocházejí z  produkce firmy AGRO CS, která sídlí u České Skalice. Společnost letos již posedmé obhájila vítězství ankety „čtenáři Receptáře doporučují“ v kategorii zahradní hnojivo. Kompletní sortiment potřeb pro pěstování naleznete na e-shopu Megazahrada.cz, v distribuční síti hobby řetězců a ve vybraných zahradních centrech.

Komerční prezentace

18.4.2016 4:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa zahradničení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním Vaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@magazinzahrada.cz

TOPlist