Homestaging, feng shui a realitní trh

Homestaging, feng shui a realitní trh

Rady a tipy, vydáno 14. 09. 2015

O tom, zda danou nemovitost klient koupí či nekoupí, rozhodne často pocit, který objekt v dotyčném zanechá. Cena, poloha a sociální vybavenost okolí je zájemci dopředu známa, ovšem „chemie místa“ a vzájemné sympatie jsou přesně ty faktory, které rozhodují v prvních 90 vteřinách.

Rostlina dne

Aurakárie (Blahočet)

Aurakárie (Blahočet)

Aurakárie (Blahočet) je exotický stálezelený jehličnatý strom. Ve své domovině mohou dorůstat do výše 30 až 80 m.

Dají se zcela subjektivní faktory ovlivnit? Tuto Otázku si položila společnosti ComSTAR spol. s.r.o., která působí na českém realitním trhu již mnoho let a díky tomu vytvořila unikátní projekt s názvem Virtuální realitní kancelář. Nabízí svým klientům, ať ze strany prodejců nemovitostí či kupujících servis, který u nás rozhodně není standardem.

Pan Jan Píbil, který za celým projektem stojí, pracoval s jednoduchou myšlenou. Nesází na šikovnost a často i záludnost makléřů, ale na preciznost a kvalitu poskytnutých služeb. Chemie mezi kupujícím a nemovitostí prostě být musí. Stejně jako partnera si vybíráme na celý život, dům či byt chceme prostě také milovat. Nikdo by si neměl pořídit domov na základě šikovnosti prodejce. Právě proto poskytuje VRK službu virtuální prohlídky (více informací zde).

Jak zajistit ono jiskření již během virtuální prohlídky? Jan Píbil šel ve svém projektu za hranice běžného homestagingu:

„Vzhledem k tomu, že umístění jednotlivých částí domu má vliv na proudění energie, která nás následně ovlivňuje, rozhodl se tým VRK zařadit do svých služeb i poradenství v oblasti feng shui. Jsme schopni již při prodeji nabízenou nemovitost dle zásad feng shui připravit a posléze zájemci o koupi upravit tak, aby mu nemovitost co nejvíce vyhovovala a podporovala v jeho životě. Toto tradiční čínské učení vychází z principů, které ve výsledku zajistí právě ten pocit, který při vstupu do svého domu chceme mít.“

www.virtualnirealitnikancelar.cz

Komerční perentace


Doporučujeme

Sezóna zahradních krbů nekončí!

Sezóna zahradních krbů nekončí!

Zahradní krby jsou nevyčerpatelné téma. Na jaře, v létě, na podzim, dokonce i v zimě si u venkovního krbu užijete pohodu a vychutnáte nepopsatelné kouzlo praskajícího ohně pod širým nebem. Již dávno neplatí, že zahradní krb...

Související články

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo nekomentoval. Buďte první.

Vložit komentář
Nejste přihlášen/a, proto opište kód, který vidíte na obrázku níže. Přihlaste se zde.
captcha