Konvektory od českého výrobce MINIB

Konvektory od českého výrobce MINIB

Rady a tipy, vydáno 15. 06. 2015

Společnost MINIB vyrábí konvektory z vysokojakostních materiálů, které produktům propůjčují velmi dlouhou životnost. Díky neustálému vývoji technologií a optimalizaci výrobních procesů je ale cena konvektorů více než přijatelná.

 

Uvedené topné a chladící výkony garantují atestace nezávislých zkušebních komor a prvotřídní kvalitu garantuje i řada tuzemských a zahraničních ocenění. Jistě je důležité také zmínit, že společnost  MINIB je držitelem certifikátu ISO 9001:2009 a mnoha užitných vzorů a patentů.

Proč konvektory MINIB

Alfou a omegou jsou nízké provozní náklady, příjemná pořizovací cena topného systému a v neposlední řadě také stoupající nároky na vzhled. Všechny tyto vlastnosti mají konvektory – moderní otopná tělesa, která postupně nahrazují zastaralé a neefektivní radiátory.

Teplovzdušné vytápění v současnosti zažívá opravdu velký vzrůst obliby. Jedná se o efektivní způsob vytápění s minimální spotřebou vody, a rychlému ohřevu vzduchu. Konvektory dokáží ohřívat vzduch, který proudí skrze jejich konstrukci a ohřátý jej posílat zpět do místnosti. Vyráběny jsou s ventilátorem i bez něj. Všechny modely a typy konvektorů MINIB zaručují vysokou účinnost. V současné době činí sortiment konvektorů MINIB více než 70 různých typů konvektorů pro teplovzdušné vytápění. Nabídka je tedy opravdu široká a je určena pro různé typy staveb. Na své si přijdou vlastníci bytů, rodinných domů, kanceláří i komerčních objektů. Jedním z nejoblíbenějších druhů otopných těles v současnosti jsou podlahové konvektory. Ty jsou oblíbené při realizaci vytápění v novostavbách nebo při důkladných rekonstrukcích stávajících objektů. Pro jejich instalaci je totiž nutný zásah do podlahy. Konstrukce otopných těles je totiž ukryta pod povrchem podlahy. V jedné rovině s podlahovou krytinou je pak jen mřížka konvektoru. MINIB nabízí podlahové konvektory s ventilátorem i bez něj. Všechny typy se vyznačují vysokým výkonem, rychlou reakční dobou a samozřejmě i rychlým ohřevem.

Jako specializovaný výrobce otopných těles, má MINIB v nabídce samozřejmě mnoho dalších druhů konvektorů. Dalším jsou například samostojné konvektory, které naopak pro svou realizaci nevyžadují žádný stavební zásah. Mohou být postaveny a zapojeny kdekoliv, nejčastějším místem je ale prostor pod okny. Dalším typem konvektorů MINIB jsou nástěnné konvektory. Ty se instalují na stěnu a jejich výhodou je fakt, že mohou být zavěšeny v libovolné výšce.

Společnost MINIB tímto také představuje nové konvektory v revolučním designu je jím konvektor Coil-SD a Coil-ND. Kromě designu mají tyto konvektory nejen vysoký výkon, ale i nízkou spotřebu elektrické energie. Další důležitou vlastností je, že se jedná o rychle reagující otopná tělesa, která vytápí i při vypnutém ventilátoru. Čelní deska je z nerezu kartáčovaná nebo lakovaná do vysokého lesku a vsazená do rámu z masivního dřeva (jasan, dub).

Komerční prezentace


Související články

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo nekomentoval. Buďte první.

Vložit komentář
Nejste přihlášen/a, proto opište kód, který vidíte na obrázku níže. Přihlaste se zde.
captcha