Vyhrajte luxusní svítící květináč!

Vyhrajte luxusní svítící květináč!

Rady a tipy, vydáno 09. 05. 2011

Znáte ten pocit, když máte veškeré jarní práce na zahradě hotové a jen tak se kocháte pohledem na dobře vykonanou práci. Pak ale zjistíte, že pomyslnou třešničkou na vzhledu vaší zahrady by byl nějaký dekorativní prvek. A my pro vás máme nejen inspiraci ale i možnost, jak ho získat.

Rostlina dne

Muchovník

Muchovník

Muchovník je opadavá dřevina. My ho řadíme mezi opadavé keře, ve své domovině roste jako menší strom. Obvykle dorůstá...

Svítící květináče, mimochodem velmi populární v zahradách v Holandsku (kde se také vyrábí), dokáží vykouzlit příjemnou atmosféru a je úplně jedno, zda stojí v rohu vaší zahrady, u bazénu, vedle krbu… Za letních večerů  prozáří malebná zákoutí zahrady, nebo zvýrazní  pečlivě zastřižené keříky, na které budete chtít upozornit. Je to rozhodně první květináč, který vám budou sousedé závidět:-) Svítící květináče jsou svěžím nápadem na poli zahradního designu a vlastně i interiérového. Neotřelý způsob, jak si vytvořit intimní atmosféru a příjemnou pohodu.

Vyhrajte luxusní svítící květináč!

Nádherné,že?

A teď pár faktů:

Aby květináč mohl svítit, potřebuje samozřejmě trošku té energie. Napájí se klasickým kabelem, ale uvnitř má úsporné žárovky, takže spotřeba energie je minimální. Vyrábí se mnoha barvách a tvarech a co se týče velikosti, můžete vybírat ze 40 centimetrových až do více než metrových. Květináč je dostatečně hluboký, aby udržel větší rostliny či keříky.

Vyhrajte luxusní svítící květináč!

Že nemáte zahradu? To vůbec nevadí. Hodí se na balkóny, terasy a samozřejmě i do interiéru.
Slíbíli jsme, že ho můžete získat a slib také plníme.
Pokud odpovíte správně na naši soutěžní otázku, kterou naleznete pod fotografií a budete mít štěstí, svítící květináč už budete moci brzy obdivovat na té vaší zahradě.

Vyhrajte luxusní svítící květináč!

Soutěžní otázka zní:

Jak se jmenuje svítící květináč?      Pro odpověď zajděte na www.styl-design.cz

Správné odpovědi zasílejte na redakce(zavináč)magazinzahrada.cz do 20.05.2011!
Do předmětu emailu uveďte „svítící květináč“.

Vyhrajte luxusní svítící květináč!

Držíme palce!

Sabrina Harisová
Foto: www.styl-design.cz


Doporučujeme

Sezóna zahradních krbů nekončí!

Sezóna zahradních krbů nekončí!

Zahradní krby jsou nevyčerpatelné téma. Na jaře, v létě, na podzim, dokonce i v zimě si u venkovního krbu užijete pohodu a vychutnáte nepopsatelné kouzlo praskajícího ohně pod širým nebem. Již dávno neplatí, že zahradní krb...

Související články

Komentáře ke článku

10. 05. 2011 Reagovat
manislava: jo,tak tohle je vážně luxusní!!!!sleduji různé desingové vychytávky-a svítící květináč je fakt povedená věcička.jsou moc hezké,v jednoduchosti je síla,je to i praktické..no prostě luxus.a uplně z toho sálá romantika.
14. 05. 2011 Reagovat
invalida: nechápu přesně co je myšleno tou otázkou jak se jmenuje \"svítící květináč\" to mu mám vybrat jméno nebo jak je to myšleno, na stránkách, na které je v článku odkaz jsem nic nenašla, tak opravdu nevím.
14. 05. 2011 Reagovat
Libor: Já osobně bych zkusil jméno výrobce :-)

Vložit komentář
Nejste přihlášen/a, proto opište kód, který vidíte na obrázku níže. Přihlaste se zde.
captcha