Řešení problémů zahradních jezírek – část 3.

8 fotografiíZahradní jezírka

V dnešní, již třetí části našeho seriálu o problémech zahradních jezírek se zaměříme na příčiny ztrát vody v jezírku. Povíme si, jak vypátrat netěsnosti v jezírku, objasnit si jejich příčiny a podívat se na zoubek jezírkovým fóliím.

Diskuze

3 komentáře

  Kamča

  Mám dotaz – přemýšlím jak zpevnit povrch v okolí jezírka, myslíte že zatravňovací dlažba například takováto http://www.puruplast.cz/zatravnovaci-dlazba/ – je dobré řešení?

  Lojzík

  Nedávno jsem se vrhnul na odzimování zahradního jezírka a zjistil jsem, že jeho plachta je v některých místech natrhlá. Objednal jsem proto z https://www.adamos.cz/prumyslova-lepidla průmyslové lepidlo a doufám, že se vše podaří zalepit. Nová plachta celého jezítrka by byla totiž celkem drahá záležitost.

  Leila

  Co se týče jezírek, tak jezírko jedno máme na zahradě a chodíme k němu celý rok. Koupeme se v něm tedy jenom během letního období a během roku naše jezírko okupují ryby. V létě tedy taky ale jsou raději zalezlé u dna. V zimním období si ráda k jezírku sedám s peřinou v pěkném povlečení .

Zpět na článek

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa zahradničení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním Vaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@magazinzahrada.cz

TOPlist