S domácí nafukovací vířivkou se budete cítit v sedmém nebi

Hydroterapie neboli vodoléčba má pozitivní vliv nejen na psychické, ale především na fyzické zdraví. Jejím nejznámější aplikací, se kterou se setkal snad každý, jsou tzv. Priessnitzovy zábaly.
virivka-na-zahrade-1-1100x618.jpg Zdroj: shutterstock.com

Věděli jste však, že vodoléčba může být i příjemná? S takovou domácí vířivkou si můžete benefitů této lázeňské metody užívat denně a v pohodlí vlastního domova.

Domácí wellness i cesta do sedmého nebe

Trochu toho wellness ve svém životě potřebujeme všichni. Ve víru událostí však nikdo nemá jistotu, zda bude péče o tělo a duši ve veřejných wellness a fitness center dostupná, což samo o sobě může přidávat na hromádku hromadícího se stresu.

Současně už v dnešní době naštěstí není problém zařídit si domácí wellness koutek. Třeba s nafukovací vířivkou.

Nejzásadnější benefity vířivé koupele pro tělo i pro duši

Ponořit se do domácí vířivky přináší mnohem více než jen okamžité příjemné pocity a úlevu od stresu. Jaké všechny zdravotní benefity můžete od dlouhodobého využívání vířivky očekávat?

  • Lepší spánek,
  • zlepšení kognitivních dovedností,
  • úleva od premenstruačních bolestí,
  • uvolnění napjatých svalů,
  • ztráta nadbytečného tuku –70kilový člověk ve vířivce spálí až 70 kcal za hodinu,
  • podpora krevního oběhu a posílení kardiovaskulárního zdraví.

A to je pouze začátek. Studie poukazují na to, že vířivka může pro naše zdraví udělat téměř zázraky. Některé studie dokonce mluví o tom, že pobyt ve vířivce dovede snížit příznaky cukrovky nebo zlepšit funkce ledvin.

Jestli tomu tak skutečně však je zatím není stoprocentně prokázané. Ať tak nebo tak, pozitivní účinky vířivé vany na fyzickou i psychickou pohodu jsou až neuvěřitelné.

Jak vybrat nafukovací vířivku pro váš domov?

Nafukovací vířivka je dostupná nejen cenově, ale také prostorově. K tomu, abyste si ji mohli pořídit, už nepotřebujete obrovskou zahradu ani terasu větší, než průměrný obývák.

Mobilní nafukovací vířivka je vhodná do exteriéru i interiéru, její instalace i přesun přitom nezabere víc než pár minut.

Pokud hledáte malou vířivku, ideální volbou je vířivka pro dvě osoby, ve kterém si můžete užít romantických okamžiků s partnerem. Pokud máte více prostoru, nabízí se vířivka až pro osm lidí, která je skvělým oživením jakéhokoliv večírku

Mobilní nafukovací vířivku může mít různé tvary i provedení a výběr záleží skutečně pouze na vašich preferencích a možnostech.

Věděli jste, že si dnes můžete pořídit i chytrou nafukovací vířivku s ovládáním přes telefon?

Skutečné wellness v každých podmínkách

Chcete si doma zařídit skutečně dokonalý wellness koutek i s menším rozpočtem?

K vířivce si můžete pořídit také například solnou lampu a vonné tyčinky, které vašemu wellness prostoru dodají jedinečnou atmosféru vhodnou pro dokonalý odpočinek. K tomu už stačí jen správná volba hudby, sklenka dobrého nápoje a už se můžete oddávat dokonalé relaxaci.

1.11.2021 10:14| autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa zahradničení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním Vaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@magazinzahrada.cz

TOPlist