shutterstock_60771256-352x198.jpg

Sport a naše zahrada: sport na zahradě

Vybavení zahrady

Vlastní zahrada – pro někoho přirozené, ale pro jiného překvapivé místo k tělocviku, k protažení těla, místo kde se dá cvičit a provozovat sport.

Diskuze

6 komentářů

  Radka

  Já nejsem žádný velký sportovec, čas od času si jdu akorát zaběhat. Je to nenáročný sport, protože stačí jen kvalitní boty. Výběr ale nepodceňuju. Nejlíp se mi běhá v běžeckých botách Nike https://nike.modio.cz/ .

  Renča

  Musím říct, že jsem velmi ráda, že máme konečně vlastní zahradu. Není totiž nad to si zacvičit na zahradě. Hlavně teď, když už je venku hezky teplo. Já se třeba hodně při sportování držím rad, které mají tady: https://www.nejfit.cz/ Celkově ten web můžu určitě doporučit. Mají tam spoustu zajímavých článků. 🙂

  Pělko

  My máme docela velikou zahradu a rozhodli jsme se, že pokročíme krapet megalomansky a uděláme si u nás na zahradě takové malé lední hřiště, když je venku zima a počasí na to. Udělali jsme to tak, že jsme si nechali tu plochu zamrznout a kluci můžou na zahradě řádit do aleluja. Kupovali jsme jim teď v létě i nové brusle, protože v zimě bývají dražší. Konkrétně z shopu https://www.bauerhockey.cz/hrac-brusle

  Iva

  My máme malou zahradu, takže se toho tady moc dělat nedá. Děti tu mají akorát trampolínu a to je tak všechno. My na zahradě ale moc nejsme. Když máme všichni čas, tak sedneme na kolo a jedeme se někam projet 🙂 . Děti mají kola ještě z loňského roku a ještě jsou pro ně dobrá, tak jim koupíme nová až příští rok, tak jsme si udělali radost my s manželem 🙂 . Našli jsme zajímavé slevy kol na https://www.cyklosvec.cz/slevy-katskup624.php , tak jsme zainvestovali do nových a jezdí se na nich naprosto parádně 🙂 .

  Michal V.

  Když je na to místo, tak proč ne. My taky jako malí kopali míčem na zahradě. A teď má můj soused od jara do podzimu pod pergolou orbitrek a při ježdění na něm kouká na sport. 😀 Takže i takhle může vypadat sportování na zahradě. :)) Ale náhodou si myslím, že je to fajn, když je zahrada uzpůsobená i na různé sportovní kratochvíle a není to jen zlatá klec, kde se na nic nemůže sáhnout.

  Annička

  My se synem na zahradě také sportujeme. Baví ho hrát fotbal, tak jsem objednala nový fotbalový míč i další míče z https://www.sportli.cz/ , tak kromě fotbalu si i házíme s míči a trénujeme chytání, nebo házíme do basketbalového koše 🙂 . Pak chodíme ještě na procházky, protože kdybychom byli jen na zahradě, tak by to nebavilo ani jednoho 🙂 .

Zpět na článek

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa zahradničení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním Vaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@magazinzahrada.cz

TOPlist