Užívejte si čas strávený ve své pergole ještě víc s kvalitním opláštěním

Pergola je přirozenou součástí zahrad mnohých z nás. A není divu. Jde o snadný způsob, jak získat další prostor, kde můžeme trávit svůj čas s rodinou i přáteli. Víte však o tom, že s plachtami na pergoly od společnosti Jabor s.r.o. budete moct svoji pergolu využívat celoročně?
perex_titulka-1100x618.jpg Zdroj: Jabor pro, s.r.o.

Kvalitní zastřešení pergoly vám ušetří spoustu nepříjemností

Chcete trávit svůj volný čas v pergole a nechcete se jej vzdávat ani za nehezkého počasí? V tom případě je pro vás ideální zastřešení pergoly pomocí kvalitních plachet na pergoly. Tyto plachty jsou vysocepevnostní a jsou spojovány za pomoci vysokofrekvenčního svařování. Výsledkem jsou kvalitní plachty na pergoly, o pevnosti 100 kg/m2. Sváry jsou voděodolné a životnost plachet se pohybuje kolem 10 až 15 let.

Proč jsou plachty na pergolu vhodnou volbou?

Ve chvílích, kdy budete mít pergolu zcela uzavřenou, dosáhnete při vnitřním vytápění prostoru teplotního rozdílu až 20°C oproti teplotě venku. To je ideální ve chvílích, kdy si chcete užívat posezení s přáteli i během chladnějších podzimních večerů. V zimě zde můžete uskladnit svůj zahradní nábytek a jiné věci, které mimo sezonu nevyužijete. Plachty na pergoly mají lakovanou úpravou, a proto nepotřebují žádnou speciální péči.

Zastřešení pergoly si můžete vybírat jak zcela uzavřené, tak i zcela otevřené. Nechybí ani možnost na pomezí těchto dvou řešení. Špičkové německé a japonské materiály jsou mrazuvzdorné a mají UV filtr, čímž se dosahuje jejich maximální životnosti.

Myslete i na svůj bazén a jeho zakrytí

Kromě pergoly však myslete také na svůj bazén, který si zaslouží ochranu. Díky použití kvalitní plachty na bazén můžete svůj bazén zazimovat tak, že vám bude stačit před sezonou plachtu odstranit, vodu vyčistit a můžete se koupat. Během sezony vám pak bazénové plachty budou chránit bazén před znečištěním od hmyzu, napadaných nečistot a dalších. Plachty na bazén jsou vysocepevnostní, takže slouží i jako vhodná ochrana vašich dětí či domácích mazlíčků před pádem do vody. Zatížení plachty je až 100kg/m2

Vybírejte si ze tří variant bazénového zakrytí

Bazénové plachty si můžete koupit ve třech variantách. A to je variantě TOP, EKONOMIK a BASIC. Varianta BASIC nabízí kvalitní plachty na bazén s nelakovanou úpravou, plachty EKONOMIK jsou v lakované úpravě. Varianta TOP je pro náročné klienty, kteří si přejí plachtu opatřit průtokovým sítem, zvolit si barvu plachty, ale i její tvar, který může být zcela atypický.

13.8.2020 1:33| autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa zahradničení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním Vaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@magazinzahrada.cz

TOPlist