Víte, kdy a jak krmit ptactvo?

7 fotografiíPtáci

Také vás láká pozorování ptactva na krmítku? Ten takřka nepřetržitý cvrkot, co se v jejich blízkosti odehrává? Pak už jste zcela jistě někde poblíž vaší pozorovatelny vyvěsili ptačí krmítka a teď se za stálého doplňování zásob už jen kocháte....

Diskuze

4 komentáře

  Jiří Švarc

  píšete že v krmítku málo kdy uvidíme brhlíka,červenku nebo sýkory babku a úhelníčka.Věřte nebo ne ale já je tu mám denně a několik kusů.Od rána do tmy sedím u okna a pozoruji je.Je mi 75 let a ty kamarádi jsou každým dnem balzámem na mé duši.

  Zuzana Bohdalová

  Dobrý den,
  děkujeme za příspěvek do diskuse pane Švarci. My Vám můžeme jen závidět. Na našem krmítku se stabilně objevují jen sýkory koňadry a občas poblíž krmítka zahlédneme hrdličky. Ale jsme rádi i za tu malou pestrost ptačích druhů. I nás pozorování ptačího hemžení naplňuje pokorou před odolností přírody a jejích malých tvorečků. Přejeme Vám co nejvíce krásných zážitků z pozorování.
  Zuzana Bohdalová

  petra

  posli casopis do schránky fenclova petra

  Standa

  Se zájmem čtu vaše příspěvky a tiše vám závidím. Léta jsme měli na tyčce z okna zavěšené krmítko a pozorovali jsme všechny druhy ptáčků jak si pochutnávají a sledovali jsme jak se domlouvají, kdo má přednost a kdo musí počkat. Sledoval to i se zájmem i náš kocourek, samozřejmě za zavřeným oknem a teď je konec. Udělali nám zateplení panelového domu a paní předsedkyně nám zakázala krmítko. Má strach ze strakapouda. Má na to právo?

Zpět na článek

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa zahradničení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním Vaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@magazinzahrada.cz

TOPlist