Vyhrajte zahradní pomůcky od Gardena.cz

Pokud jste si při práci na zahrádce posteskli, že by to chtělo už nové rukavice nebo lopatku, nemusíte nikam chodit, stačí se jen zúčastnit naší letní soutěže. A nebojte se, soutěžní otázka bude opravdu lehká :-)
shutterstock_1025730379-1100x618.jpg Zdroj: shutterstock.com

Gardena.cz, která se  zabývá výrobou a prodejem zahradního nářadí v Evropě a má zastoupení ve  více než 80 zemích po celém světě, nám zaslala květinové lopatky a kožené rukavice pro práci na zahradě.

Soutěžní otázka zní:

Německá firma Gardena je známá díky mimořádně kvalitním výrobkům pro práci na zahradě, systémům v oblasti zavlažování a vysoké inovační síle. V letošním roce slaví Gardena kulaté výročí svého založení, před kolika lety firma vznikla?

Správnou odpověď naleznete na www.gardena.cz.

Správnou odpověď zasílejte na redakce(zavináč)magazinzahrada.cz do 19.8.2011. V předmětu emailu uveďte Gardena a nezapomeňte přidat vaši adresu, ať víme, kam zaslat výhru.

Každý padesátý vyhrává!

Výherci budou informováni emailem.

O co hrajete?

Květinová lopatka Gardena v atraktivním tyrkysovém designu je ideální k sázení nebo přesazování rostlin. Je vyrobena z vysoce kvalitní oceli. Speciálně modelovaná rukojeť zajišťuje příjemnou manipulaci a práci bez únavy. Šířka záběru lopatky je 6 cm.

Kožené rukavice Gardena mají na nejvíce používaných místech vysoce kvalitní hovězí ušeň. Vaše ruce tak zůstanou chráněny a bez puchýřů. Rukavice poskytují skvělou ochranu při těžké a déletrvající práci, využijete je tak například při kopání, řezání, přehrabování, drcení nebo skládání dříví.

Hodně štěstí!

Redakce
Foto:gardena.cz

8.8.2011 1:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa zahradničení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním Vaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@magazinzahrada.cz

TOPlist