zelena-strecha-352x198.jpg

Zahrada na střeše domu uprostřed města? Není to problém!

Střešní zahrada

Vlastní zahradu anebo dokonce malý soukromý park si můžete zařídit i ve městě. Nechte se inspirovat krásnou zahradou v San Franciscu, která vznikla na střeše činžovního domu.

Diskuze

3 komentáře

  Pělko

  Nedávno jsme si nechávali dělat střechu na náš dům. Střecha, kterou jsme si vybrali byla plochá a dělala nám ji firma http://plocha-strecha.cz . Udělali nám tam zatím takový ten posyp, ale věřím, že pokud si je zavoláme po druhé, určitě nám tám udělají takovou tu živou zahradu také 🙂 Moc by se nám to totiž líbilo.

  Patrik

  V dnešní době je možné opravdu všechno 😀 . My bydlíme na vesnici, takže máme zahradu normálně na zemi. Na domě máme klasickou střechu ve tvaru A. Na garáži máme sice rovnou střechu, ale nijak ji využívat nebudeme. Letos jsem ji konečně nechal opravit. Zaplatil jsem si firmu https://www.pakrsro.cz/ , protože sám bych se k tomu nikdy nedostal 😀 .

  Jozka

  Pěkný den. Píšete, že stromy a keře na venkovní zahradě mohou fungovat jako akustická izolace, to mi přijde jako zajímavý postřeh. V práci jsme si zrovna nechávali měřit akustiku prostoru podle metodiky této firmy https://avtg.cz/akustika-prostoru/ a to proto že často pořádáme různé konference. Střešní terasu máme taky (ale zatím bez zeleně) a proto mě nyní napadá, že kdyby se na ní kolem dokola daly nějaké vyšší rostliny, mohly bychom tam vklidu pořádat třeba porady…

Zpět na článek

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa zahradničení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním Vaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@magazinzahrada.cz

TOPlist