Pořiďte dětem jejich vlastní trampolínu

Pořiďte dětem jejich vlastní trampolínu

Zahrada pro děti, vydáno 01. 12. 2010

Chcete své děti potěšit neobvyklým dárkem, který je nadchne, a ještě prospěje jejich zdraví? Pořiďte jim vlastní trampolínu!

Rostlina dne

Lískovníček

Lískovníček

Kvete v předjaří. Corylopsis spicata dorůstá i přes 1 m, kvete zvláště bohatě a má jemné drobné výhonky. V dubnu rozkvétá...

​Pro radost i pro zdraví  
Není pochyb o tom, že současné generaci dětí chybí dostatek pohybu. Většinu svého volného času tráví buď před televizní, anebo počítačovou obrazovkou. Některé se bez hranatého společníka ani nedokážou zabavit. Jenže každé dítě potřebuje ke svému zdárnému vývoji pohyb. Sportovní potřeby v tomto ohledu představují naprosto ideální dárek. Že takové věci udělají radost pouze dětem, které mají sportovní talent? Na skákání na trampollíněádný talent nepotřebujete. Mohou se na nich vydovádět všichni. Včetně Vás.

Vzhledem k vysoké nosnosti (od 100 do 180 kg) si na nich mohou zaskákat i dospělí. Mimochodem víte, že kdo skáče na trampolíně, má krásně pevná stehna? A jaké další výhody vlastnictví trampolíny přináší? Trampolíny děti nejen skvěle zabaví, ale také spolehlivě protáhnou celé jejich tělo. Při pravidelném používání dále pomáhají zlepšovat koordinaci pohybů, stejně jako schopnost soustředit se. Namítáte, že se jedná o poměrně nákladnou sportovní pomůcku? I kdepak. Pokud využijete sezónního výprodeje, pak se můžete stát spokojenými majiteli vlastní trampolíny za neuvěřitelně nízkou cenu. V internetovém obchodě hawaj.cz takový výprodej právě probíhá. Můžete si zde vybrat z několika druhů trampolín, a to včetně náhradních dílů a příslušenství. Náš tip: Pro pohodlné vylézání doporučujeme schůdky.
​Využijte výhodné nabídky
Všechny trampolíny se pyšní potřebnými certifikáty TÜV a GS, mají dvojité polstrování a dodávají se včetně ochranné sítě. Větší trampolíny mají pevný pozinkovaný rám. Jednotlivé typy se liší především nosností, průměrem, počtem pružin a stabilních noh, na kterých stojí. Všechny jsou vhodné k umístění do exteriéru i interiéru. Ptáte se ještě, podle čeho máte trampolínu vybrat? Kvalitní jsou všechny. Hlavním kritériem při výběru je, kam si ji přejete umístit, a kdo ji bude užívat. Zda pouze děti, anebo také Vy, dospělí. Kromě trampolín na Vás v e-shopu hawaj.cz čekají také další sportovní potřeby, bazény, nafukovací postele, postýlky ohrádky, čluny, koloběžky, houpačky, altány, stany a mnoho zajímavého pro dovádění venku i doma. Využijte výhodné cenové nabídky a udělejte radost dětem i sobě netradičními dárky!

PR článek


Doporučujeme

Sezóna zahradních krbů nekončí!

Sezóna zahradních krbů nekončí!

Zahradní krby jsou nevyčerpatelné téma. Na jaře, v létě, na podzim, dokonce i v zimě si u venkovního krbu užijete pohodu a vychutnáte nepopsatelné kouzlo praskajícího ohně pod širým nebem. Již dávno neplatí, že zahradní krb...

Související články

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo nekomentoval. Buďte první.

Vložit komentář
Nejste přihlášen/a, proto opište kód, který vidíte na obrázku níže. Přihlaste se zde.
captcha