Zahradní houpačka udělá dětem radost

Také už se nemůžete dočkat, až na zahradě zahájíte novou sezónu? Myslete také na své děti. Zahradní houpačka jim udělá velkou radost.
zahradni-houpacka-1100x618.jpg Zdroj: shutterstock.com

​Kvalitní a bezpečné houpačky

Které dítě by se nerado houpalo! Zahradní houpačka je hračka , která bez rozdílu potěší všechny holky a kluky. Spolehlivě zabaví nejen Vaše děti, ale i všechny jejich kamarády, kteří si přijdou hrát k Vám na zahradu. Malé uživatele houpačky zřejmě nejvíce zajímá způsob houpání, a jak dlouho se budou moci houpat. My dospělí hledíme spíše na klíčové vlastnosti, jako je kvalita, bezpečnost a uživatelský komfort.

Zahradní kovové houpačky od švédské firmy Hörby Bruk jsou známé svou vysokou kvalitou. Kupříkladu práškové lakování houpačky odolá všem povětrnostním vlivům a je odolné také vůči UV záření. Závěsná konstrukce, na které se mohou houpat až 4 děti, je mnohem bezpečnější než přírodní závěs v podobě větve stromu. Stabilní konstrukce, osvědčený houpací mechanismus a 10 mm silné provazy, to je trio garantující bezpečnost. Velké základové destičky u nohou houpačky jsou další zárukou odolnosti a pevnosti.

Komfort a snadná montáž

Robustní sedačky s měkkými zaoblenými hranami se postarají o velmi příjemné houpání. Netřeba dodávat, že zahradní houpačky Hörby Bruk mají certifikáty GS, CE a podléhají normě pro hračky EN 71 německé zkušebny TÜV. Co vedle dlouhé životnosti, bezpečnosti a kvality jistě oceníte, to je snadná montáž. Pomocí srozumitelného návodu v češtině houpačku snadno sestavíte. Konstrukci lze připevnit dvěma způsoby, buď ji přišroubujete, anebo zabetonujete. Ani se Vám nedivíme, že jste se rozhodli, zatraktivnit touto švédskou houpačkou svou zahradu! Zbývá se jen rozhodnout, zda se do Vaší zahrady hodí spíše zelené, anebo stříbrné provedení, a můžete si ji v internetovém obchodě hawaj.cz objednat.

Altán s houpačkou

Zahradní houpačka Hörby Bruk má pouze jednu nevýhodu, a to, že je určena pouze pro děti. Pokud se také rádi houpete, a nechcete smutně dívat na to, jak se Vaše děti houpou, a Vy ne, máme pro Vás tip. Elegantní Altán Castelo s houpačkou, který se stane ozdobou každé zahrady, je vybaven sklopným lehátkem (o délce 210 cm) pro dvě osoby. Na lehátku pod stříškou můžete relaxovat, i když už jste dávno odrostli dětským střevícům. Tuto robustní a pevnou konstrukci rovněž velmi snadno smontujete. K Vašemu komfortu dále přispějí ochranné sítě proti hmyzu. Přední a zadní sítě jsou odnímatelné. Myslete na jarní sezónu již nyní a navštivte e-shop hawaj.cz! Najdete zde mnohem více než pouze zahradní houpačky a altány!

PR článek

10.1.2011 7:06

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa zahradničení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním Vaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@magazinzahrada.cz

TOPlist