Bláznivé nápady, které do zahrady (ne)patří

Bláznivé nápady, které do zahrady (ne)patří

Zahradní inspirace, vydáno 07. 11. 2011

Na našich stránkách jste se už setkali s obrázky krásných zahrad, které vás možná inspirovali k proměně té vaší. Co jsme vám ještě neukázali, jsou bláznivé nápady v zahradách světa, které nás rozesmáli. Pojďte se podívat.

Rostlina dne

Magnólie (Šácholan)

Magnólie (Šácholan)

Magnólie (Šácholany) jsou opadavé nebo stálezelené keře či stromy. Dorůstají výšky od 2 m do 26 m. Pro magnólie jsou...

Většina zahrad u rodinných domů má stejnou charakteristiku – jednoduchý a přehledný styl, místo na grilování a odpočinek s rodinou a užitkovou nebo okrasnou zahrádku (případně spojení obojího). Ty tam jsou doby, kdy jedinou výraznou dekorací k sehnání byl kýčový trpaslík. V moderních zahradách ho nenaleznete, i když musíme přiznat, že ty úplně nejnovější druhy jsou téměř roztomilé. U obrázků zahrad, které vám představíme, si možná pomyslíte, že nějaký ten „trpajzlík“ by byl ještě dobrá volba. Každopádně fantazii se meze nekladou, hlavně té zahraniční. Občas to vypadá, že už nevědí, jak by na sebe upozornili. No přiznejme si, viděli jste už něco podobného ve vašem okolí?


Pokud máte na zahradě něco opravdu netypického, nebo máte zajímavou fotografii s opravdu bláznivou zahradní dekorací, podělte se o ni. Buď ji zašlete k nám do redakce, nebo ji dejte na náš Facebook.

Sabrina Harisová
Foto: homegardenseedsorganic.com, monstermarketplace.com, crazyagnus.com, gardenunit.com, webecoist.com, zuzafun.com


Doporučujeme

Sezóna zahradních krbů nekončí!

Sezóna zahradních krbů nekončí!

Zahradní krby jsou nevyčerpatelné téma. Na jaře, v létě, na podzim, dokonce i v zimě si u venkovního krbu užijete pohodu a vychutnáte nepopsatelné kouzlo praskajícího ohně pod širým nebem. Již dávno neplatí, že zahradní krb...

Související články

Komentáře ke článku

27. 07. 2013 Reagovat
Larysa: Super napady
27. 07. 2013 Reagovat
Larysa: Super napady

Vložit komentář
Nejste přihlášen/a, proto opište kód, který vidíte na obrázku níže. Přihlaste se zde.
captcha