Hravé a inspirující zahradní fontány

Hravé a inspirující zahradní fontány

Zahradní inspirace, vydáno 10. 08. 2015

Vodní prvek dodá veselou a svěží atmosféru každé zahradě. Příjemný zvuk tekoucí vody připomíná velké přírodní úkazy jako vodopády či vodní zdi. Hravé fontány můžete mít i u vás doma.

Rostlina dne

Fazol šarlatový

Fazol šarlatový

Fazol má až čtyři metry dlouhou, nevětvenou, hustě olistěnou lodyhu. Listy jsou dělené. Květy fazolu jsou bílé,...

 

Ať už vsadíte na elegantní klasiku, omšelé detaily či gejzíry ve stylu zen, všechny dodají působivé kouzlo i tomu nejobyčejnějšímu místu. Harmonizace venkovního prostoru dosáhnete například pomocí přepouštěcích misek, květin či různých symbolů. Nechte se inspirovat v naší fotogalerii.

 

Foto: pinterest.com, digsdigs.com
Martina Gillichová

 


Doporučujeme

Sezóna zahradních krbů nekončí!

Sezóna zahradních krbů nekončí!

Zahradní krby jsou nevyčerpatelné téma. Na jaře, v létě, na podzim, dokonce i v zimě si u venkovního krbu užijete pohodu a vychutnáte nepopsatelné kouzlo praskajícího ohně pod širým nebem. Již dávno neplatí, že zahradní krb...

Související články

Komentáře ke článku

08. 02. 2016 Reagovat
Marie Kaderova: Dobry den chci se prosim zeptat kde se da koupit fontanka c.19. Dekuji Marie.
08. 02. 2016 Reagovat
Marie Kaderova: Dobry den chci se prosim zeptat kde se da koupit fontanka c.19. Dekuji Marie.
01. 11. 2015 Reagovat
Jana: Pěkná inspirace :) Nevíte jestli, případně kde se dá sehnat 19.? Zatím nejpodobnější jsem našla tuhle http://www.stavbamix.cz/zahradni-kasna-fontana-se-dvema-drevenymi-vedry.html . Děkuji
15. 09. 2015 Reagovat
Isabela: Hezký den, děkuji za krásné ukázky. Líbí se mi různé druhy fontán. Třeba tahle: https://www.google.cz/search?q=font%C3%A1na+%C4%8Dl%C3%A1nek&biw=1920&bih=943&source=lnms&tbm=isch&tbs=qdr:y&sa=X&ved=0CAYQ_AUoATgKahUKEwiQgITMg_nHAhVHtRQKHYHID5Q#tbs=qdr:y&tbm=isch&q=font%C3%A1na+&imgrc=qGrtV3Pr7ejaPM%3A. Tu si dovedu představit u nás na pergole :). Také jsem našla tuhle: http://www.kovian.cz/cz/E-shop-1/Fontana-siroka-H-860-x-L-425-x-W-340-mm.html?cur=1&listtype=searchfulltext&searchparamfull=font%C3%A1na. Je vcelku zajímavá, co na ni říkáte? :)

Vložit komentář
Nejste přihlášen/a, proto opište kód, který vidíte na obrázku níže. Přihlaste se zde.
captcha