Nejkrásnější zahrady - inspirace pro vás

Nejkrásnější zahrady - inspirace pro vás

Zahradní inspirace, vydáno 22. 10. 2012

Stejně jako vy i my se smutkem a slzou v oku vzpomínáme na léto a moc se netěšíme na mráz, bláto a to ostatní, co k té otravné zimě patří. Co nám ale dokáže zvednout náladu je pohled na krásné zahrady.

Rostlina dne

Magnólie (Šácholan)

Magnólie (Šácholan)

Magnólie (Šácholany) jsou opadavé nebo stálezelené keře či stromy. Dorůstají výšky od 2 m do 26 m. Pro magnólie jsou...

Vzhledem k tomu, že nejsme lakomí, podělíme se s vámi o fotografie nádherných zahrad, které jsme zahlédli při cestování po internetu. Nahlédněte do naší fotogalerie, kde se pokochejte úchvatnými obrázky z celého světa. Možná, že i když se vaše zahrada zatím podobá tankodromu, protože jste právě dostavěli a na její přípravu nebyl čas, najdete si na obrázcích inspiraci. Alespoň si podobu své nové zahrady můžete v klidu promyslet a příští rok, vybaveni informacemi začít.

Abyste nic nezanedbali, určitě si přečtěte náš seriál, který mapoval veškeré zahradní práce od A do Z. První díl se jmenuje  Velký zahradní seriál - zahrada krok za krokem. Dozvíte se, jaká půda je vhodná pro určité rostliny, jak si naplánovat zahradu nebo zajímavosti o okrasných keřích.

Pokud ale zahradu máte, pak si určitě přečtěte, na co všechno byste neměli zapomenout v článku Říjen v zahradě. Máte-li po ruce fotografie vaší rozkvetlé pýchy (samozřejmě z léta), pak nám je určitě pošlete. Mohou se totiž objevit v našem magazínu jako wallpaper kalendáře.

Sabrina Harisová
Foto: blog.hgtv.com, very-bored.com, allworldbest.blogspot.com, thebhunter.com, thebhunter.com, atpm.com, wallpaperstock.net, wallpaperstock.net, gardening.new711.com, howtobuildahouseblog.com, granadagardens.blogspot.cz, johnwilsongardens.co.uk, patiosbybandb.net, press-butterflyflowers.com, dailymail.co.uk, japanorbit.com, cpara.co.uk, blog.theenduringgardener.com, free-naturewallpaper.com, rwnaf.org, mi9.com, forums.masalapics.in, azenview.com, annagulganhouse.co.uk, hopethatch.com, historicproperties.ky.gov, dt-landscapedesign.com, ourfrenchgarden.blogspot.com, dailyventure.com, outlawgarden.blogspot.cz, justanotherragbag.blogspot.com, tudorcarehomes.co.uk, organicgardendreams.com, averygoodlife.blogspot.com, holepark.com, gardensillustrated.com, telegraph.co.uk, s1cumnock.com, defothergill.blogspot.com, thirdculturekidsrmine.blogspot.com, gardenbuilders.co.uk, spotblue.co.uk, pixilink.com, mallorcapropertyshop.com, vintagegardengal.com, thejewelboxhome.blogspot.com, artoysmx.com


Doporučujeme

Sezóna zahradních krbů nekončí!

Sezóna zahradních krbů nekončí!

Zahradní krby jsou nevyčerpatelné téma. Na jaře, v létě, na podzim, dokonce i v zimě si u venkovního krbu užijete pohodu a vychutnáte nepopsatelné kouzlo praskajícího ohně pod širým nebem. Již dávno neplatí, že zahradní krb...

Související články

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo nekomentoval. Buďte první.

Vložit komentář
Nejste přihlášen/a, proto opište kód, který vidíte na obrázku níže. Přihlaste se zde.
captcha