Nejkrásnější zahrady - inspirace pro vás

Nejkrásnější zahrady - inspirace pro vás

Zahradní inspirace, vydáno 22. 10. 2012

Stejně jako vy i my se smutkem a slzou v oku vzpomínáme na léto a moc se netěšíme na mráz, bláto a to ostatní, co k té otravné zimě patří. Co nám ale dokáže zvednout náladu je pohled na krásné zahrady.

Rostlina dne

Brambořík

Brambořík

Brambořík je dnes jednou z nejznámějších hrnkových rostlin pěstovaných v zimním období. Různé odrůdy se od sebe liší...

Vzhledem k tomu, že nejsme lakomí, podělíme se s vámi o fotografie nádherných zahrad, které jsme zahlédli při cestování po internetu. Nahlédněte do naší fotogalerie, kde se pokochejte úchvatnými obrázky z celého světa. Možná, že i když se vaše zahrada zatím podobá tankodromu, protože jste právě dostavěli a na její přípravu nebyl čas, najdete si na obrázcích inspiraci. Alespoň si podobu své nové zahrady můžete v klidu promyslet a příští rok, vybaveni informacemi začít.

Abyste nic nezanedbali, určitě si přečtěte náš seriál, který mapoval veškeré zahradní práce od A do Z. První díl se jmenuje  Velký zahradní seriál - zahrada krok za krokem. Dozvíte se, jaká půda je vhodná pro určité rostliny, jak si naplánovat zahradu nebo zajímavosti o okrasných keřích.

Pokud ale zahradu máte, pak si určitě přečtěte, na co všechno byste neměli zapomenout v článku Říjen v zahradě. Máte-li po ruce fotografie vaší rozkvetlé pýchy (samozřejmě z léta), pak nám je určitě pošlete. Mohou se totiž objevit v našem magazínu jako wallpaper kalendáře.

Sabrina Harisová
Foto: blog.hgtv.com, very-bored.com, allworldbest.blogspot.com, thebhunter.com, thebhunter.com, atpm.com, wallpaperstock.net, wallpaperstock.net, gardening.new711.com, howtobuildahouseblog.com, granadagardens.blogspot.cz, johnwilsongardens.co.uk, patiosbybandb.net, press-butterflyflowers.com, dailymail.co.uk, japanorbit.com, cpara.co.uk, blog.theenduringgardener.com, free-naturewallpaper.com, rwnaf.org, mi9.com, forums.masalapics.in, azenview.com, annagulganhouse.co.uk, hopethatch.com, historicproperties.ky.gov, dt-landscapedesign.com, ourfrenchgarden.blogspot.com, dailyventure.com, outlawgarden.blogspot.cz, justanotherragbag.blogspot.com, tudorcarehomes.co.uk, organicgardendreams.com, averygoodlife.blogspot.com, holepark.com, gardensillustrated.com, telegraph.co.uk, s1cumnock.com, defothergill.blogspot.com, thirdculturekidsrmine.blogspot.com, gardenbuilders.co.uk, spotblue.co.uk, pixilink.com, mallorcapropertyshop.com, vintagegardengal.com, thejewelboxhome.blogspot.com, artoysmx.com


Doporučujeme

Sezóna zahradních krbů nekončí!

Sezóna zahradních krbů nekončí!

Zahradní krby jsou nevyčerpatelné téma. Na jaře, v létě, na podzim, dokonce i v zimě si u venkovního krbu užijete pohodu a vychutnáte nepopsatelné kouzlo praskajícího ohně pod širým nebem. Již dávno neplatí, že zahradní krb...

Související články

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo nekomentoval. Buďte první.

Vložit komentář
Nejste přihlášen/a, proto opište kód, který vidíte na obrázku níže. Přihlaste se zde.
captcha