S Cestuj.cz za okrasnými květinami

S Cestuj.cz za okrasnými květinami

Zahradní inspirace, vydáno 24. 06. 2011

Lákají vás exotické rostliny, které v českých zahradách neuvidíte? Toužíte se procházet po cestách, které lemují pomerančovníky a ochutnávat ovoce, které zde nekoupíte? To by chtělo dovolenou, nebo alespoň prodloužený víkend na našimi hranicemi. Cestuj.cz má pro vás skvělé destinace a navíc plavky pro celou rodinu zdarma!

Rostlina dne

Rakytník

Rakytník

Rakytník je trnitý keř, který dorůstá výšky až 6 m. Jeho štíhlé zelené listy se stříbrnými šupinkami na rozsochatých...

Nechte se inspirovat ke krásné dovolené s prohlídkou botanických zahrad, nebo nahlédněte do okrasných zahrad během prodlouženého víkendu. Nevíte, kam vyrazit?

Egypt

Egypt je nejen velmi oblíbená dovolenková destinace, která vábí sluncem prohřátým mořem a službami all inclusive, ale má i něco zajímavého pro milovníky exotických květin a keřů. Botanické zahrady v Egyptě nabízejí neskutečné množství a druhy palem, všech velikostí a tvarů, omamně vonící jasmíny, oleandry, tamaryšek, orientální květiny, ze kterých se vyrábí vonné oleje a jistě vás překvapí i mnoho druhů banánovníku.

Tunis
Tunis je zemí, kde se běžně pěstuje granátové jablko a datlové palmy se ohýbají pod množstvím sladkých plodů. Pokud si naplánujete dovolenou v této destinaci, nezapomeňte se podívat do botanických zahrad a projít si okrasné parky vonící po mátě.

Cestuj.cz nabízí dovolené i v dalších destinacích, jako je třeba Řecko, Kypr, Maroko a další. Kompletní seznam najdete na www.cestuj.cz

Že nemáte čas si naplánovat dovolenou? Pokud se ve vašem nabitém programu uvolnilo místečko a vy máte pár dní, které můžete využít na odpočinek, prohlédněte si nabídku zájezdů super last minute. Prostě koupíte a letíte!

S Cestuj.cz za okrasnými květinami

S Cestuj.cz za okrasnými květinami

Čím vás Cestuj.cz příjemně překvapí?

Atraktivní nabídka zájezdů
Last minute
Super last minute
Eurovíkendy
cestovní pojištění AXA ASSISTANCE zdarma a další bonusy
Cestuj.cz spolupracuje s největší cestovní kanceláří v ČR

Při koupi zájezdu plavky pro celou rodinu v hodnotě 3 000 Kč zdarma!


S Cestuj.cz za okrasnými květinami

Nemáte- li čas si dopřát plnohodnotnou dovolenou, nezoufejte. S Cestuj.cz můžete vyrazit i na krásný prodloužený  Eurovíkend za super ceny.  V nádherných evropských městech naleznete relaxaci, kulinářské speciality a také překrásné parky a zámecké zahrady.

S Cestuj.cz za okrasnými květinamiRedakce
Foto.Cestuj.cz, travelmuse.com, panoramio.com, network54.com

Komerční článek


Doporučujeme

Sezóna zahradních krbů nekončí!

Sezóna zahradních krbů nekončí!

Zahradní krby jsou nevyčerpatelné téma. Na jaře, v létě, na podzim, dokonce i v zimě si u venkovního krbu užijete pohodu a vychutnáte nepopsatelné kouzlo praskajícího ohně pod širým nebem. Již dávno neplatí, že zahradní krb...

Související články

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo nekomentoval. Buďte první.

Vložit komentář
Nejste přihlášen/a, proto opište kód, který vidíte na obrázku níže. Přihlaste se zde.
captcha