S Cestuj.cz za okrasnými květinami

S Cestuj.cz za okrasnými květinami

Zahradní inspirace, vydáno 24. 06. 2011

Lákají vás exotické rostliny, které v českých zahradách neuvidíte? Toužíte se procházet po cestách, které lemují pomerančovníky a ochutnávat ovoce, které zde nekoupíte? To by chtělo dovolenou, nebo alespoň prodloužený víkend na našimi hranicemi. Cestuj.cz má pro vás skvělé destinace a navíc plavky pro celou rodinu zdarma!

Rostlina dne

Rozchodník

Rozchodník

Tato sukulentní rostlina se výborně hodí do skalek. Existuje na 400 druhů rozchodníků. Jejich dužnaté listy mohou být buď...

Nechte se inspirovat ke krásné dovolené s prohlídkou botanických zahrad, nebo nahlédněte do okrasných zahrad během prodlouženého víkendu. Nevíte, kam vyrazit?

Egypt

Egypt je nejen velmi oblíbená dovolenková destinace, která vábí sluncem prohřátým mořem a službami all inclusive, ale má i něco zajímavého pro milovníky exotických květin a keřů. Botanické zahrady v Egyptě nabízejí neskutečné množství a druhy palem, všech velikostí a tvarů, omamně vonící jasmíny, oleandry, tamaryšek, orientální květiny, ze kterých se vyrábí vonné oleje a jistě vás překvapí i mnoho druhů banánovníku.

Tunis
Tunis je zemí, kde se běžně pěstuje granátové jablko a datlové palmy se ohýbají pod množstvím sladkých plodů. Pokud si naplánujete dovolenou v této destinaci, nezapomeňte se podívat do botanických zahrad a projít si okrasné parky vonící po mátě.

Cestuj.cz nabízí dovolené i v dalších destinacích, jako je třeba Řecko, Kypr, Maroko a další. Kompletní seznam najdete na www.cestuj.cz

Že nemáte čas si naplánovat dovolenou? Pokud se ve vašem nabitém programu uvolnilo místečko a vy máte pár dní, které můžete využít na odpočinek, prohlédněte si nabídku zájezdů super last minute. Prostě koupíte a letíte!

S Cestuj.cz za okrasnými květinami

S Cestuj.cz za okrasnými květinami

Čím vás Cestuj.cz příjemně překvapí?

Atraktivní nabídka zájezdů
Last minute
Super last minute
Eurovíkendy
cestovní pojištění AXA ASSISTANCE zdarma a další bonusy
Cestuj.cz spolupracuje s největší cestovní kanceláří v ČR

Při koupi zájezdu plavky pro celou rodinu v hodnotě 3 000 Kč zdarma!


S Cestuj.cz za okrasnými květinami

Nemáte- li čas si dopřát plnohodnotnou dovolenou, nezoufejte. S Cestuj.cz můžete vyrazit i na krásný prodloužený  Eurovíkend za super ceny.  V nádherných evropských městech naleznete relaxaci, kulinářské speciality a také překrásné parky a zámecké zahrady.

S Cestuj.cz za okrasnými květinamiRedakce
Foto.Cestuj.cz, travelmuse.com, panoramio.com, network54.com

Komerční článek


Doporučujeme

Sezóna zahradních krbů nekončí!

Sezóna zahradních krbů nekončí!

Zahradní krby jsou nevyčerpatelné téma. Na jaře, v létě, na podzim, dokonce i v zimě si u venkovního krbu užijete pohodu a vychutnáte nepopsatelné kouzlo praskajícího ohně pod širým nebem. Již dávno neplatí, že zahradní krb...

Související články

Komentáře ke článku

Tento článek ještě nikdo nekomentoval. Buďte první.

Vložit komentář
Nejste přihlášen/a, proto opište kód, který vidíte na obrázku níže. Přihlaste se zde.
captcha