Zahrady v Las Vegas

Las Vegas se proslavilo hazardem, luxusními hotely a svatebními obřady s imitátorem Elvise Presleyho. Součástí obchodní strategie je udržet si hotelové hosty na místě co nejdéle, proto je pro ně vytvářeno prostředí, ve kterém nechybí kanály s gondolami, nádherné skleníky, hrající fontány a překrásné designové zahrady.
zahrady-las-vegas-1100x618.jpg Zdroj: shutterstock.com

​Las Vegas bylo sice vybudováno v Nevadské poušti, ale to nebrání v tom, aby byly bulváry plné barevných květin a keřů. Každý hotel je takové malé město. Pro hotelové hosty jsou připraveny samozřejmě kromě stovek herních automatů, restaurací a obchodů také místa, kde se mohou posadit a žasnout nad krásou barev, rozmanitostí vůní a nápaditostí designu.
Specialistou v těchto disciplínách je hotel Bellagio. Jeho Botanické zahrady jsou otevřeny 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Zahradní designéři neustále mění expozice, inspirují se kalendářem, světovými událostmi i filmovými premiérami. Jsou velmi hraví a jejich cílem je tzv. „WOW FAKTOR“. Květiny si nechávají dovážet z celého světa  a každý design prochází třemi schvalovacími koly. Obecně platí, čím bláznivější a zajímavější návrh, tím lépe.
Pokud jsme vás inspirovali a toužíte si vytvořit svou verzi Bellagio zahrad, čtěte dál.

Nejdůležitější je zahradu si rozvrhnout podle toho, zda chcete, aby byl hlavní designový prvek natočen k domu, k zahradnímu sezení nebo směrem k plotu, kde by ho mohli obdivovat kolemjdoucí.
V keramickém studiu, které najdete na ceramic-studio.net, vám vytvoří podle vašeho návrhu nebo donesené fotografie jakýkoliv keramický útvar. Samozřejmě mrazuvzdorný a pomohou i s instalací.
Zahradnictví Chládek na zahradnictvi-chladek.cz vám poradí, jaké květiny se hodí k určitému designu tak, abyste po celkové instalaci měli co nejméně starostí. Pokud chcete mít rozkvetlou zahradu celé léto, vybírejte levanduli, hvozdíky, muškáty nebo šruchy.
Máte – li zahradu, která má zajímavý a nevšední design, napište nám do komentáře pod článek.
Těm nejzajímavějším se budeme věnovat v dalších článcích.

Sabrina Harisová

1.7.2010 1:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa zahradničení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním Vaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@magazinzahrada.cz

TOPlist