Želetavská kamna – Penzion Amulet – dvojitá výzva

Už jsme si v Želetavě zvykli, že ladíme kamna na míru do nejmenších detailů. Ale ladit hned dvoje naprosto odlišná kamna najednou? To byla nová zkušenost.

Když se na nás pan Zahálka, majitel úžasného penzionu Amulet v Českém Ráji, obrátil, měl v ruce dvě naprosto odlišné barvy kachliček. I takto někdy začíná příběh Želetavských kamen. Provozovatelé penzionů, restaurací, hotelů, hospod… potřebují 100% kvalitu kamen, na které se mohou spolehnout a které vydrží i „méně odborné“ zacházení. Vkusný a útulný interiér je součástí jejich úspěšného podnikání a k takovému patří i krásná kamna.

Pan Zahálka nám objasnil svůj koncept dvou roubenek (slunce a měsíc), které bude odlišovat mimo jiné i barva interiéru. Naštěstí máme v Želetavě opravdu velký výběr barev. Více než 250, a pokud je potřeba, i jejich kombinace. Jsme přesvědčeni, že výsledek stojí za to. Kulatá BES exklusiv v medové barvě a hranatá AFRODITA mini v mechové lesklé barvě jsou opravdové dominanty obou roubenek.

Ohřát se po zimní procházce na Hrubou Skálu nebo mezi skalami bude určitě velká radost.

25.11.2019 10:46| autor: Komerční prezentace

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa zahradničení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním Vaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@magazinzahrada.cz

TOPlist