Dlouhodobé dekorace – balzamované květiny

Patentovaný proces dehydratace a následného balzamování - ano, stále mluvíme o květinách. Bytové dekorace, které vám vydrží několik let a jsou stále jako čerstvé. Neblednou, nesesychají a nelámou se. Každému interiéru dodají nádech exkluzivity. Jsou to luxusní květiny, které nestárnou.
balzamovane-kvetiny-1100x618.jpg Zdroj: shutterstock.com

Intenzivní a bohatá hra barev, kterou lze z těchto dlouhodobých dekorací vypozorovat, v nás možná probudí i touhu po exotických dálkách. Barevně rozmanitá aranžmá jsou laděna do trendových témat. Hlavním posláním těchto zvláštních dekorací je přenesení kousku přírody do interiéru.

Touto speciální metodou se dají upravovat jak listy, tak květy. Používají se rostliny vypěstované v Africe. Z nich se pak následně vytvářejí nádherné dekorace. Na tvorbě návrhů těchto dekorací se podílejí významní světoví fóristé, aranžéři a dekoratéři.

Tyto dekorace se hodí velmi dobře jako originální dárek. Lze je zakoupit ve formě stromečku, krabiček, vázaných kytic, hrnkových květin.

Pořizovací cena balzamovaných květin je sice vyšší, ale jsou to opravdu esteticky velmi hodnotné, trvanlivé a kvalitní dekorace. Tento typ dlouhodobých dekorací lze velmi dobře využít při aranžování a designování okouzlujících obchodů pro významné zákazníky. Zvláště jsou vhodné pro využití v interiérech, kde je kladen důraz na luxus a exkluzivitu.

Balzamované květiny jsou aranžovány do různých skupin, jako jsou například: kytice na vysokých i nízkých stoncích, stromečky, misky, aranžované polokoule, kostky jehlany, koule.

Text: Zuzana Bohdalová

18.1.2012 4:00

Čtěte dále

Chcete získávat nejnovější informace ze světa zahradničení?

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru vyplněním Vaší emailové adresy:

Chyba: Email není ve správném formátu.
OK: Váš email byl úspěšně zaregistrován.

*Newslettery vám budeme zasílat nejdéle 3 roky nebo do vašeho odhlášení. Více informací na mailové adrese: gdpr@magazinzahrada.cz

TOPlist